☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 AION

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptyVas. Márc. 04, 2012 8:19 pm

Természetesen angol nyelvű szerverre akartam menni, azt hiszem 4 volt, de abból valahányszor ránéztem kettő Full, így maradt 2 db (Perento és Telemachus).

A Perenton kezdtem Elyos oldalon két karaktert, az egyik csak felderítő volt, a másik pedig ismerősökkel hármasban, ez utóbbi talán életben marad, Silivra a neve. Az első próba után annyira azért nem voltunk elragadtatva, de próbáltam a többiekben tartani a lelket, hogy talán nem az első 4 szint után kéne egy játékot megítélni, valószínűleg a lvl10es kasztváltás után kezd érdekesebb lenni. Szóval a lényeg, hogy valószínűleg nem leszek túl gyakran, de ha valamivel komolyan megindulok, akkor szólok.

Kizárásos alapon, ha a másik oldalt akarom kipróbálni, akkor azt majd a Telemachus szerveren teszem.
Vissza az elejére Go down
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptyVas. Márc. 04, 2012 3:55 pm

Én már nem is posztoltam, akkora érdektelenséget véltem felfedezni. Melyik szerver? Oldal? karakter?
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptyVas. Márc. 04, 2012 11:27 am

Elindulta magát az ingyenes Aion! Egyelőre nem tűnik igazán különlegesnek, de például a karaktergenerálás elég jó (már majdnem megüti a PW szintjét). Sokat még nem tudok róla mondani, mert csak épp belenéztem.

http://www.aionfreetoplay.com/website/news/release
A regisztrálás linkjét elszúrták az oldalon, de erre gondolom ti is rájöttök, ha próbálkoztok, azért itt a jó is:
http://www.aionfreetoplay.com/website/register
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptySzomb. Dec. 24, 2011 9:20 pm

Sziasztok, kellemes karácsonyt mindenkinek!


What advantages do I have if I buy a Gold package?

With a Gold package all of the features of the game are open to you without restriction (just like a Veteran). You also receive bonuses which make playing the game even more fun. The more experience points you have, the faster you can rise in the character levels. You have shorter waiting times for the instances and greater rewards. This saves you time. However, this does not disrupt the balance of the game. Although the Gold package provides certain bonuses, all players have the same chances in PvP.


Ez alapján semmilyen vészes előnye nincs a fizetősöknek. Ezen felül persze van egy táblázat, valami bóuszokról, meg az NPCk is beszólnak a szegény játékosoknak. Smile De ha nem hazudik a leírás, akkor semmilyen balansz borzoló előnye nincs a fizetősöknek.


http://www.aionfreetoplay.com/website/features/

Mondjuk láttam már hasonló esetben szivatást, pl a DC online esetében. Trade? Az nincs. Oké, akkor hogy lehet küldeni más karakternek cuccot? Levélen. Oké. hogy lehet cuccot csatolni a levélhez? Jah ingyen, hát azt sehogy! Very Happy
Vissza az elejére Go down
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 10:45 am

Sziasztok! Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Véletlen futottam bele a hírbe:

Az AION februárban free to play -ra vált.
http://www.aionfreetoplay.com/website/

Lesznek valami korlátozásai, de még nem olvastam át mik...
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptyPént. Aug. 13, 2010 2:44 pm

http://impulsive.hu/?/portal most indult uj aion szeró itt bug nincsen, még nem láttam Very Happy


akinek van kedve nézze meg Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptyKedd Jún. 29, 2010 11:19 pm

Én éveken át játszottam a Lineage2vel, még a PW előtt. Az Aiont ha jól tudom ugyanaz készítette. Továbbfejlesztették a grafikát kicsit, de a honlapok alapján én úgy néztem, hogy csak egy Lineage 2 másolat és nem több. Ezért aztán ki sem próbáltam.
Vissza az elejére Go down
Zolee




Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. May. 12.
Age : 38

AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION EmptyHétf. Jún. 28, 2010 5:06 pm

Nekem is azon a serveren lefagyott vagy 2x 3x.
Jatszodtam, Maget csinaltam ott is, felvitem ugy lv 18 ra aztan abbahagytam.
Sok minden nem ment ott meg. Mondjuk maskepp jo a jatek.
Vissza az elejére Go down
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

AION Empty
TémanyitásTárgy: AION   AION EmptyVas. Jún. 27, 2010 7:23 pm

Az Aion -nal hogy vagytok? Tényleg nem játszik vele senki?
Infinite Aion -nál próbáltam, tök jól gurul a laptopomon, csak rendszeresen lefagyasztja csontra a gépet...
Állítólag megéri még fizetősen is játszani, csak honnan tudjam, miért fagy? Azért e mert tört szerver, vagy azért mert mindenképpen fagy?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





AION Empty
TémanyitásTárgy: Re: AION   AION Empty

Vissza az elejére Go down
 
AION
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: