üdv az ☆Imperial Guild oldalán

HomeKeresésRegisztrációBelépés

Nézi még ezt a fórumot valaki?

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Zolee

Hozzászólások száma : 82

Nézi még ezt a fórumot valaki? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyHétf. Dec. 30, 2013 5:11 pm

Boldog Uj Evet! Smile
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon

Hozzászólások száma : 591

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyVas. Dec. 29, 2013 10:46 am

boldog karacsonyt es uj evet meg annak aki esetleg ideteved  Smile 

ez ilyen diabloszeru ha jolnezem
http://imperialclan.hungarianforum.net
gyrmur

gyrmur

Hozzászólások száma : 103

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyVas. Dec. 29, 2013 12:07 am

Tudom, Elcsépelt, de azért:

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Egyébként: Path of Exile Path of Exile
Zolee

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptySzomb. Dec. 14, 2013 8:47 pm

Hello,

En meg neha felnezek, de Demonnak igaza van:(

Jatszodtam en is Dragons Prophetet 2-3 napot, nem rossz, de mar nem kot le egy MMO se annyira mint a PW regen.
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyPént. Dec. 13, 2013 12:29 am

kihaltunk... Crying or Very sad 
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyCsüt. Okt. 31, 2013 2:59 pm

tarsasag minden mmoban szar volt amit a pw utan probaltam, a GW2 amugy kurvajo lenne ha lenne olyan 20 ertelmes ember akikkel lehetne guildben tolni, de sajnos mivel az egyik legnepszerubb MMO es nagyon sokan jatszak, rengeteg a retardalt fasz Mad 
ezert is hagytam abba, amugy a jatek jo
League of Legendsezni szokam csak mert ott van 4-5 ember akikkel tudok teambe jatszani, meg van egy ranked resze is ahol ranglistan lehet egyre feljebb jutni de az meg nem az az igazi MMO
kulfoldel kapcsolatban meg ja, nemtudom most otthon mennyi a minimalber, 100ezer?, netto, az kb 70-80 kezbe, itt angliaban a minimalber 1000 font (350ezer) amit barmelyik gyari melos megkeres, a kiadasok meg majdnem ugyanazok mint otthon, kaja kicsivel dragabb, szamlak ugyanannyi vagy meg kevesebb, egyedul a lakasberles kerul sokba de, pl mikor en minimalberrel toltam akkor is megmaradt havi 400-500 font, most 2 ev utan mar jobban fizeto melom van, szoval itteni fizetessel kicsit mas fizetni egy MMOra
hatulutoje viszont a dolognak hogy en utalok ittlenni mert szar a kaja, szar a tarsasag, utalok mar mas emberekkel egy hazban lakni (mert szobat berlek nem lakast), szar az ido, meg igazabol a melo is szar mert operatorkent dolgozok egy autogyarban, de egyenlore ez van kell a penz aztan majd nemtom milesz kesobb...tanulni kene valamit aztan hazamenni
hat sajnalom hogy igy jartal az Aeria games-el, ha esetleg van vmi uj akkor szoljal ha jo lehet kiprobalom Smile
easytigris

easytigris

Hozzászólások száma : 128

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyHétf. Okt. 28, 2013 10:26 am

na ez a szomoru, hogy igen, leszedtem azt a dragonsprohet-et, es egy nagyon eltalalt jatek, de ha nincs jo tarsasag akkor semmi ertelme egy mmo-nak, szoval kb 4 nap jatek utan inkabb ugy voltam vele hogy valami kenyelmes, nyugis offline rpg-be kezdek...De egy ps3-ba lehet beinvesztalok en is, mondjuk nekem a The Journey tetszik nagyon, es az elvileg csak ps3ra jott ki, akarcsak a last of us..bar mivel en a csoro Magyarorszagon tengodom, sajnalnam baromira a penzt eredeti lemezre, viszont ahogy neztem siman akar otthon softmod-olhatod a konzolod, csak akkor ugrik a netes game Crying or Very sad 
ja es erkezik a sacred 3 pc-re, azzal is par napot el lehet majd bohockodni, amugy vicces ez amit irtal, hogy "nem vag foldhoz ha kolteni kell egy eredeti lemezre" mert ilyenkor tudatosul az emberben hogy mekkora handicappel indulnak tenyleg egy mmo-ban a kulfoldi emberkek, nekik teljesen alap hogy az item mall-ban romma vasaroljak magukat, mig a szerencsetlen magyar szivhatja a fogat..Sad 
ja es megosztom meg 1 kellemes tapasztalatomat Aeria games company-vel kapcsolatban, ugyebar ok egy patinas nevnek szamitanak az mmo-k vilagaban, legutobb a kingdom heroes-ukkal jatszottam, ami TENYLEG egy iszonyatosan jo jatek volt, meg a cash shop-ra se sajnaltam ott kolteni, na de volt egy patch ami utan nekem az inventorym blank ures lett...hiaba panaszkodtam nekik (voltunk ezzel igy paran) pont leszartak az egeszet, kb annyira hatotta meg oket, mint mikor a BP x millio liternyi olaja kiomlott a tengerbe, es utana kozoltek hogy "sorry", nade nem is ez a lenyeg, a minap gondoltam kiprobalom valami uj jatekukat, de a main accountom banolva lett..mondom WTF mi tortent (meg cash is volt az accounton amugy) bejelentkeztem volna egy masik accounttal de az is banned Evil or Very Mad  4 accountomat bannoltak (tobb nem volt szoval gondolom IP-t ellenoriztek) az ok: smurf basszus SMURFING, magyarul NEM LEHET ALT karaktered...ha tobb accountja van ugyanannak a usernek, es ugyanabba a jatekba be is jelentkezel veluk, akkor elvileg mar kapod is a bant, ezek utan nagyon remelem hogy ott rohad meg az egesz Aeria games ahol van...
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyPént. Okt. 25, 2013 6:53 pm

ja:)  de forumot mar senkise nezni ahogy latom...
Zolee

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyVas. Okt. 13, 2013 10:50 am

Hello:)

Igen a regi jo idok. Nezegettem en is.
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyVas. Okt. 13, 2013 2:15 am

olvasgattam a MS topicban a postokat Smile , tobbmint 4 eve mar, jo reg volt
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyVas. Szept. 29, 2013 9:49 pm

huu easy, ezer eve Smile 

PS3ra nem irok, veszem a jatekokat, legutobb a the last of us, meg most a GTA5-ot vettem meg, eleg minosegi mindketto, mar kulfoldon (anglia) elek meg dolgozok 2 eve, azt nemmondom hogy nem szamit a penz de nemokoz gondot hogy eredetibe megvegyek par jatekot

szoval jo meg minden de a single player sokszor unalmas, es hogy oszinte legyek hianyzik egy olyan tarsasag mint ami regen a pwbe volt....
a league of legends jo jatek, ellehet erni hamar a max szintet de utana ellehet kezdeni rankedet jatszani, kar hogy egyedul szar, meg vesziteni nagyon szar erzes a lolban, foleg egymas utan 4x, 5x
ez a dragonsprophet mikori mmo? te ezzel jatszol?
easytigris

easytigris

Hozzászólások száma : 128

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyPént. Szept. 13, 2013 12:02 pm

sajnos idővel minden unalmassá válik :)kivéve a tejföl

amúgy sztem a lol is baromi unalmas, es meg annyi cel sincs benne mint barmelyik mmo-ban hogy fejlodj, hisz seperc alatt el lehet erni a max levelt utana pedig csak a fun kedveert jatszik az ember celtalanul..
PS3 ra irod a lemezeket? nem olyan mint a xbox hogy kapsz egy bant aztan szevasz online jatek?

ja es http://www.dragonspropheteurope.com/en/
igen jo
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyKedd Júl. 23, 2013 1:23 pm

jelenleg league of legendsezek az easten, neha estenkent, de amugy multkor vettem egy ps3at aztan azzal elvagyok Smile
HUN

HUN

Hozzászólások száma : 239

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyHétf. Jún. 17, 2013 6:44 pm

már én is ráunta 1 ideje Razz
Zolee

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyHétf. Jún. 17, 2013 5:55 pm

Sziasztok,

Kiprobaltam en is, de nem nagyon tetszik.
Smile
HUN

HUN

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptySzomb. Május 11, 2013 12:17 pm

gyrmur írta:
Sziasztok!

Neverwinter -t nézte/próbálta valaki?

igen dragon szerveren vagyok találtam magyar guildet is StarGate néven megtalálsz
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyPént. Május 10, 2013 8:00 pm

hali

nem, sajnos sok idom nincsen mostanaban
gyrmur

gyrmur

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyCsüt. Május 09, 2013 7:51 pm

Sziasztok!

Neverwinter -t nézte/próbálta valaki?
HUN

HUN

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyPént. Ápr. 26, 2013 8:13 pm

Demon írta:
miujsag van, valaki meg jar erre? Smile
par napja beszeltem ecatombal, a fansitejat meg mindig frissitgeti

en mostanba megint league of legendsezek, jobbat nemtudok
guild wars 2ot meguntam, szep a grafikaja meg egy darabig erdekes fedezgetni a terkepet, meg dungeonozni de ismetlodo az egesz meg nincs benne semmi cel mar es unalmas lesz

Hali hetente 1-2x felnézek most szedtem le a star trek online-t egyenlőrre még lefoglal ha gondolod probáld ki bár az eleje unalmas lesz Smile
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyCsüt. Ápr. 25, 2013 1:14 pm

miujsag van, valaki meg jar erre? Smile
par napja beszeltem ecatombal, a fansitejat meg mindig frissitgeti

en mostanba megint league of legendsezek, jobbat nemtudok
guild wars 2ot meguntam, szep a grafikaja meg egy darabig erdekes fedezgetni a terkepet, meg dungeonozni de ismetlodo az egesz meg nincs benne semmi cel mar es unalmas lesz
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyKedd Feb. 05, 2013 10:35 am

hali Smile
Zolee

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyCsüt. Jan. 31, 2013 9:18 pm

Sziasztok Smile

Eszembe jutott a forum, gondoltam felnezek. Ezuttal kivanok boldog uj evet nektek.

Dota 2 s erdekelne engem is.
Felprobalom rakni.
ColdShot/Gyilkos
Admin
ColdShot/Gyilkos

Hozzászólások száma : 90

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyVas. Jan. 13, 2013 5:48 pm

üdv mindenkinek
Pie_HUN
Admin
Pie_HUN

Hozzászólások száma : 98

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 7:06 pm

Igen, néha ránézek Smile
Valaki Dota 2-t esetleg nem játszik? Mostanában azt nyúzom Smile
http://djflow.atw.hu
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyHétf. Okt. 22, 2012 6:50 am

na en megvettem a Guild Wars 2ot, kb 1 hete tolom. nemrossz Smile
HUN

HUN

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyCsüt. Okt. 11, 2012 11:45 am

Demon írta:
olvasgattam a pw-ms topicot..... hat regi szep idok
nemtudom hogy nezi-e meg valaki ezt a forumot, de jolenne tudni hogy ki mitcsinal a pw ota Wink

én a foresaken world-ot tolom ha időm engedi
sgirl

sgirl

Hozzászólások száma : 70

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptySzomb. Szept. 15, 2012 10:52 pm

Demon írta:
nemtudom hogy nezi-e meg valaki ezt a forumot, de jolenne tudni hogy ki mitcsinal a pw ota Wink

League Of Legends és APB Reloaded között osztom meg az időmet. Ha az Elder Scrolls Online jó lesz, talán visszamegyek MMO-zni, bár annyi időm nincs mint régen.
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyHétf. Szept. 10, 2012 7:49 pm

gyrmur írta:
Demon írta:

Szia!

Játszani szinte semmit. Egy kis Enemy Territory, meg egy kis diablo 2.
Kipróbáltam a Raiderz -t ( http://www.raiderz-europe.com/home.html ). Hamarost lesz OB (CB-nek nemrég lett vége.)
Még nem tudom milyen game. (A PWI is indítja USA-ban, de simán lehet IP tiltás lesz EU-ra.)

hali
en az FW ota a PWE mas jatekat nem probaltam, 1x visszamentem pwre de a regi emberek hianya meg agyoncashshopolt karakterek miatt hamar el is ment tole a kedvem
diablo 3 nemjott be?
gyrmur

gyrmur

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyHétf. Szept. 10, 2012 7:04 pm

Demon írta:

Szia!

Játszani szinte semmit. Egy kis Enemy Territory, meg egy kis diablo 2.
Kipróbáltam a Raiderz -t ( http://www.raiderz-europe.com/home.html ). Hamarost lesz OB (CB-nek nemrég lett vége.)
Még nem tudom milyen game. (A PWI is indítja USA-ban, de simán lehet IP tiltás lesz EU-ra.)
Demon
Admin
Demon

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? EmptyVas. Szept. 09, 2012 6:52 pm

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Nézi még ezt a fórumot valaki?   Nézi még ezt a fórumot valaki? Empty

Nézi még ezt a fórumot valaki?
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next