☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Guild Wars 2

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptySzomb. Jan. 12, 2013 1:12 am

nemnagyon ultem gepelott az elmult napokban, am mar elkezdtem tolteni, jovohet pentekre fentlesz Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyPént. Jan. 11, 2013 4:19 am

penteken meg vasarnap van a nation war, este 20.20kor kezdodik, legalabb egy olyanra benezhetnel Smile igaz hogy az r9-ek ellen nem sok esely van, de a reward nem rossz.
sejtettem hogy a gw2-nek meg nincs trial-ja, de meg igy ha megveszi az ember, igy is olcsobb mintha pw-ben akarnal r9 3rd-et Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyPént. Jan. 04, 2013 8:20 pm

ja BUEK

ja akkor amin regen voltunk, majd megnezem hogyall a karakterem vagy 1 eve nemleptem mar be
az a baj hogy a gw2hoz nincs meg trial
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyCsüt. Jan. 03, 2013 12:21 am

na en meg a GW2-t fogom latod kiprobalni Smile
amugy a nemet serrveren, az a mormanganon vagy mi Very Happy
ja es BUEK!
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyHétf. Dec. 31, 2012 11:44 am

megneznem csak a guild wars mellett kizart hogy lenne idom PWzni
a problema igazabol soha nem az volt hogy lassu a szintlepes hanem a penzcsinalas, en cash shopolas nelkul csak egy rank 8at tudtam osszehozni, de aztis ugy hogy vettem game money-ert packet es bebontottam egy scroll of tomeot, amibol aztan tudtam venni reput meg, script of fatet, cube nyaklancot , amik azert eleg izmosak (voltak )
onnan a rank9hez meg meg mindig nemtudom hany szaz millio gold kellett volna, es akkor meg nembeszeltem a +olasrol meg a soulstoneokrol

egy gyerek egyszer kiszamolta hogy nemtom hany szazezer Ft-ra jott ki az osszeg amit elkoltott a karakterre
hat en inkabb megvettem a GWt kb 40 fontert es ott nincs olyan hogy valaki azert eros mert tolja bele a penzt

amugy melyik serveren vagy? lehet egyszer felnezek Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyCsüt. Dec. 27, 2012 10:08 am

koszonjuk, a punnyadas resze az unnepeknek kipipalva Very Happy

na meg annyit hogy mostmar van ilyen is: http://pwi.perfectworld.com/news/?p=741221

ja es lvl 60 ig minden nap kapsz mana es hp hierot Smile meg olyan xp boost cuccokat hogy kb meg egy handicapped ember is 1-2 nap alatt 60+ lesz, ja meg a reflection area ahol afk jon az xp meg az sp Very Happy csak azzal hogy ott alldigalsz

viszont ami beszaras, ugyebar a kinaiaktol veszik at a patch-eket, es a legutobbiban a dq itemek (lvl 71ig) npc eladasi arat levittek 1 goldra. megismetlem, egy 71 es dq item-et 1 goldert tudsz el npc-zni...de megy is a flame a forumon miatta, mert elhiszem hogy Kinaban a botok miatt kellett a drasztikus lepes, de itt pwi-n nem lattam meg botot...

na ennyi volt a gyors helyzetjelentes

edit: most neztem hogy nulla goldot er a dq item npc-nel, viszont ad dq pontot, amit be lehet valtani a site-on, igaz egyedul a 10m/s mount er valamit onnan..
edit 2: nem csak azt, hanem 50k -ert 50 goldot is ad Very Happy cash shop goldot banyek ezt most tudtam meg, es ez azert eleg jo...
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyVas. Dec. 23, 2012 2:27 pm

Sziasztok. Kellemes ünnepeket és boldog uj évet mindenkinek
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyVas. Dec. 23, 2012 1:14 pm

Hali Tigris, jo hallani feloled Smile

hat jo PWzest, en egyenlore elvagyok a GWvel, es kellemes unnepeket meg uj evet neked is!
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyPént. Dec. 21, 2012 12:24 am

Hehe ezzel én is így voltam mármint hogy a pw-vel játszani olyan feeling volt amit más játéknál valahogy nem éreztem, és persze a társaság Smile no de épp ezért nagy unalmamban telepítettem pár napja ismét a pwi-t, csak hogy szétnézzek mi merre mennyi, és egyből egy kellemes kis magyar társaságban találtam magam Smile
persze lehet hogy vagy tartani fog 2 napig az "újdonság" varázsa, viszont új mmo-val már annyira nincs kedvem játszani Sad
mondjuk torchlight 2 nem volt rossz, igaz az offline...
ja és kellemes ünnepeket mindenkinek!!!
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyPént. Dec. 07, 2012 8:53 pm

hali

kb masfel honapja GW2zok, a jatek maga eleg jo, sokmindent lehet benne csinalni, rengeteg jatekos van, PvE elvezetes, hatalmas felfedeznivalo terulet, sokfele feladat
PvP jol balancolt, itt nincs olyan hogy valami tulsagosan is OP,
mindezek ellenere a PWt anno valahogy jobban elveztem
nincs meg benne az a feeling mint ott hogy: "itt a szombat este es megyunk TWzni" , meg a tarsasag sem az igazi Sad ez van
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 2:43 pm

Hali

hat en most hetvegen megyek haza 1 honapra "nyaralni" utana szeptembertol nem kizart hogy vagy diablo 3 vagy akar GW2 ha tenyleg olyan jo
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
IronWolf




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2012. Jul. 24.

Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Guild Wars 2   Guild Wars 2 EmptyKedd Júl. 24, 2012 12:54 pm

Sziasztok!

Jó látni, hogy még mindig itt vagytok páran a "régi" csapatból. Smile
Bár PW óta nem játszottam MMO-val, most kipróbáltam a GW2 betát és szerintem nagyon jól sikerült.
Teljesen más mint a hagyományos MMO-k, sokkal jobb az összetartás a játékosok között. Persze nem ingyenes, de legalább nem is havidíjas.
Van még közületek valaki, aki tervezi, hogy játszani fog vele (Aer-t láttam a Diablo topicban, hogy gondolkodott rajta Smile )?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Guild Wars 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Guild Wars 2   Guild Wars 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Guild Wars 2
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: