☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 EA

Go down 
SzerzőÜzenet
cmuk

cmuk


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2009. May. 10.
Age : 36

EA Empty
TémanyitásTárgy: EA   EA EmptyVas. Okt. 18, 2009 1:27 pm

EA leiras al´a cmuk Very Happy

statjaim ha valit erdekel:D

con 50 int 11 str 110 agi 385 ... ez mar minden bonusszal amit ruhak adnak

Itt egy link

http://pw.mmosite.com/guide/2008-11-19/archer-guide.shtml

Eakrol az alap tudnivalo ott van...

Mivel en nem tudok angolul es megis megertettem mindent ami oda le van irva , ami nekem onnan erdekes volt... hat akor mas is megerti...

Par gondolatot azert leirok.

Statolas :
Pure agi :minden lvl en 1 str 4 agi .. legkedveltebb ea build..mivel az ea az dd nem tank , hat hagy sebezzen nagyot...

Half hybrid :2 lvl enkent 2 str 7 agi 1 con konyebb jatszani vele.. nem huz l emindent , hp ja is tobb sebzes es crit rate kevesebb..

Hybrid : 2 lvl enkent 2 str 6 agi 2 con szerintem ez mar tul conos ea nak... mivel eat nem tankolasra kel hasznalni



Skillek le vanak szepen irva azon a linken... en velemenyem ugyanaz mind ami ot le van irva... aki azt irta nem volt hulyegyerek.


Valamikor volt egy linkem ahol tablazatba oszehasonlitottak a pure agi , hybrid es half hzgrid ea kat... hp,critrate, dimage szempontbol..de nem tudom mar a linket...

ott volt egy keplet is h h kel kiszamolni a sebzest(amit a carakter abak megnyitacanal latsz a psych atacknal)

szam = (bow arbalest mastery + AGI /100 x 2/3 ).
ha minden patackot osszeadsz amit EQ ad (fegyver, fegyver statja, kovezese ha patackot ad, gyuruk, medal, nyaki )
ez az EQatack

a vegeredmeny = (lvl+EQatack) x szam - ez a vegso patack

PL en lvl 93 ea ...

EQatack nekem.. paritya atackja + stat + ko + nyaklanc + 2 gyuru + tolteny
942 tol 1341 100 25 24 220 75 1386 tol 1785
szam...

agim 385
bow arbalest = 1.6 ez a szam a skill fejlesztesetol fugg... irja h + hany szazalek sebzest ad nekme + 60 % igy 1.6

szam = 1.6 + 385/100x2/3 =1.6 + 2.56 = 4.16

vegeredmeny (93 +1386)x 4.16 = 6162 ez a min atackom.. es a game is anyit ir..tehat a keplet jo.. maxot ugyanigy kel kiszamolni


par eszrevetel meg....

Minden ea mas stilusban ol, mas ritmusban skilleznek, mas skilleket hasznal grindnel.. fugg fegyvertl is meg h menyi penze van(hp ,mp hiero).. van aki sporol van aki nem.. en sporolok pl.. nem egetem a hierokat folosen.. inkabb jobban vigyazok..

Ahogy coldal jarunk neha grindelni eszreveheto kulonbseg van a stilusban.. en mobozasnal elsosorban a Repulsing Arrow ot hasznalom... ha kel meg stunt hozza ...

Pl magic atack mobnal... max lotavrol lovom sima ovessel..jon kozelebb.. azt kitapasztalom h menyit lohtek sima lovessel bele ugy h Repulsing Arrow kilovesenel ami elloki ot meg ne erjen eleg kozel h castoljon... pl parityaval 3 loves is lehet xbowal 2 es utana el kell nymni a Repulsing Arrow skillt h ellokje... olyan kozel er a mob h castolni tudna meg kene h haljon.. ha Hp encheadentos..akor stunolom utana majd megint Repulsing Arrow ..es azis meghal..

Patack mobnal kb ugyanez..csak a Repulsing Arrow -t eleg kesobb kilonod,,, de meg mielott nagyon kozel erne... mivel ea kozelre csak felet sebui.. minden fegyonak megvan h hany metertol van a sebzesveszteseg.. A linken amit adtam ott rajta van..

meg egy par jo tanacs...

en cserelgetem a felszerelesem jatek kozbe..
ha ddznem kell.. pl hhban bosst akor full dd szetben vagyok..
ha mobokat olunk hhba..ahol nagy az eselye h lehuzom a mobot vagy fb ben bossoknal a bosst , ott hp szetben..

ami azt jelenti h gyuruket , medalt, nyaklancot , felsot cserelem...
dd szetben a sebzes 6197- 7869 ,attack frequency 0.8 , es hp 4197 eb buffal 5456
Hp szetben a sebzes 5573-7209 , attack frequency 0.77 es hp4965 eb buffal 6454

hp szettel hirom nem eg annyit , meg nem kel wb nek minig a mob utan szaladgalni mert nem huzom anyit le... HHs bossnal meg a sebzes a lenyeg azt nem huzom le..

genei skillbol amit erdemes magtanitani neki az a heal skill es a szakitas..
szakitas : Thunder directig knack .... 5 os metal kell hozza minden kasztnak ajanlott megtanulni.. wb nek nem ,, mert neki van ra skillje ...cask lvll 1 re tanuljatok ..
heal : Guardianship wood1 Earth1 water1 ... minen kasztnak ajanlatos... max ep nek nem vagy mgnek.. ok tudjak magukat healezni.. hanyas lvlre azt mindenki dontse el... nagy lvl en ha van hierod egni fog, mert nagyon megnoveli a max hpt , igy a hiero kapcsol... kis levelen nem noveli meg nagyon ogy nem kattan..de nem is healel annyit, de suruben tudod hasznalni.

na van meg 1 skill ami jol johet ... Soul Kiling Knack ez a sebzest noveli bizonyos szazalekall arra a mobra vagy bossra mire rakaszolod... en foleg huzasra hasznalom ha nincs wf mert ha tomegbe is van...csak az az egy jon amire rakasztolom..

mara ennyi idom volt ezzel foglakozni..majd kibovitem a leirast ha lesz ide... par tablazattal meg stb
Vissza az elejére Go down
 
EA
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Leírások, Tippek-
Ugrás: