☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Forsaken World

Go down 
+12
Dennis
Sacika
TigerOfHell
dragan26
KopiX
Pie_HUN
Horatiusroli
HUN
gyrmur
Zolee
cmuk
Demon
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyHétf. Május 24, 2010 8:46 am

First topic message reminder :

A Perfect World Entertainment új játéka. Állítólag jó lesz Smile

lesz EU időzónára beállított szerverük is , én biztos kipróbálom

hogy mikor lesz OB arról nemtaláltam semmi infot, itt a hivatalos oldaluk: http://fw.perfectworld.com

beta key meg itt: http://www.freemmogamer.com/2010/05/forsaken-world-beta-key-giveaway-and.html

annak akit érdekel Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net

SzerzőÜzenet
KopiX
Admin
KopiX


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2009. May. 11.
Age : 38

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyKedd Nov. 02, 2010 4:42 pm

gyrmur írta:
Hát kíváncsi vagyok ... 4 accounttal vagyok bereggelve...

Milyen dolog ez kéremszépen? És hol a tisztesség? Very Happy Basketball
Vissza az elejére Go down
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 8:42 pm

Hát kíváncsi vagyok ... 4 accounttal vagyok bereggelve...
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 7:08 pm

Sacika írta:
akik benne vannak az első cb szériában azoknak szól a köv.:
első teszt időszak alatt el kell érni 3 karakterrel a 29es szintre, és OB-re kapsz egy spéci pet-et...
azt ez nem kibaszás a többivel szemben? Very Happy


ja ezt olvastam énis, azt írták amugy hogy az összes CB kulcsal rendelkezőnek lesz lehetősége majd valamilyen ajándékot szerezni...

más kérdés hogy majd mennyire lesz könnyű a nappal dolgozó, éjjel alvó "normál" embereknek Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 5:40 pm

leszedtem 10 perc alatt lent volt 450 seeder Very Happy
De hogy rohadjanak meg nem engedett be XD a menüzenéje egyben a pw-ben a waron megszokot zene Very Happy hát nincs mit tenni várni kell :/ Very Happy
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 4:10 pm

akik benne vannak az első cb szériában azoknak szól a köv.:
első teszt időszak alatt el kell érni 3 karakterrel a 29es szintre, és OB-re kapsz egy spéci pet-et...
azt ez nem kibaszás a többivel szemben? Very Happy

Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Okt. 31, 2010 4:26 pm

hehe bezárják a fázist 1-et XD mert nemtudtak belépni sokan meg sokan próbálkoztak belépni annak ellenére is h. azt irták h. nem mehetnek az első fázisra XD mekkora szar Very Happy
de megnyugtatak h. a betakulcsommal még az ob előtt beléphetek szétnézni és kipróbálni a karikat XD ien e-mailt kaptam XD
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptySzer. Okt. 27, 2010 9:06 am

Demon írta:
lehet lesz még 3.ik fázis is

Hát elvileg amcsik és eusok külön szerón lesznek meg gondolom pvp pve szerver is szal várható h. nem 2-3 hanem több fázis lesz de majd értesitenek bennünket azt irták Smile ha másnem várunk az ob-ra Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Okt. 24, 2010 7:06 pm

lehet lesz még 3.ik fázis is
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Okt. 24, 2010 2:55 pm

Hehe hát ez várható volt XDDD
1 fázisba nem hát mit akarnak ezek? XD
ha ennyire szivatják az embert a 2. fázisra nem fog menni XD na mind1
Vissza az elejére Go down
KopiX
Admin
KopiX


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2009. May. 11.
Age : 38

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 3:36 pm

Grrrrrrr engem se választottak be Suspect

mocskok....
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 1:02 pm

és fogsz is jönni?
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 12:09 pm

lol, most nézem , hogy ez ígymegy nempedig úgy hogy ha van CB keyem akkor mehetek 27.én játszani Evil or Very Mad

Unfortunately, you were not selected to enter this first phase of closed beta. Rest assure that your redeemed key will give you access to enter one of several Forsaken World closed beta phases and we will notify you when your time comes!

mind1 úgyis az OB számít
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 11:55 am

Unfortunately, you were not selected to enter this first phase of closed beta.


Evil or Very Mad Forsaken World - Page 4 91344 Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Okt. 17, 2010 2:57 pm

én is kaptam kopi Very Happy


én is nagyon várom Very Happy de siká lesz mág 27-e Razz
söt mivel amcsi szerver ezért magyar idö szerint 28 Sad
Vissza az elejére Go down
TigerOfHell

TigerOfHell


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Jan. 09.
Age : 34

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Okt. 17, 2010 10:02 am

Demon írta:
amugy igen, biztos ezis hasonlóan fog működni mint a PWi, nyilván itt is arra hajtanak majd, hogy minnél több real moneyt beletegyenek a játékosok.
Igazából az a baj a PWivel hogy átléptek egy határt a cash shopos dolgaikkal és annyira felborították a balanc-t hogy aki nem fizet az szart se ér.

ellehet vele játszadozni csak aki élvezni akarja a PvP-t és a TW-t meg nem akar csóró lenni annak FIZETNIE kell Twisted Evil

az lenne persze az igazi ha a cash shopból nemlehetne játékbeli előnyökhöz jutni csak u.n. kényelmi funkciókhoz ,
na de kár reménykedni mert ez a Perfect World Entertainment Smile
Nekem ennyi előnyöm dekaron on azért van ott lehet haladni anélkül is hogy real moneyt fektetnél bele nah meg ha ott össze szedsz elegendő pénzt akkor jó cuccokat is vehetsz magadnak( pénzt összeszedni itt jobban lehet mint PW-n de itt is még mindig sok munka kell hozzá) még egyszer GL az FW hez
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Okt. 17, 2010 12:15 am

ja elvileg az én accauntom is be van regelve CB-re

amugy igen, biztos ezis hasonlóan fog működni mint a PWi, nyilván itt is arra hajtanak majd, hogy minnél több real moneyt beletegyenek a játékosok.
Igazából az a baj a PWivel hogy átléptek egy határt a cash shopos dolgaikkal és annyira felborították a balanc-t hogy aki nem fizet az szart se ér.

ellehet vele játszadozni csak aki élvezni akarja a PvP-t és a TW-t meg nem akar csóró lenni annak FIZETNIE kell Twisted Evil

az lenne persze az igazi ha a cash shopból nemlehetne játékbeli előnyökhöz jutni csak u.n. kényelmi funkciókhoz ,
na de kár reménykedni mert ez a Perfect World Entertainment Smile

megnézzük aztán ha lesz jó társaság akkor toljuk
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
TigerOfHell

TigerOfHell


Hozzászólások száma : 82
Join date : 2010. Jan. 09.
Age : 34

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: FW   Forsaken World - Page 4 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:05 pm

Hali.
Rá néztem én is erre a gamera. Az az érzésem h ez is olyan lesz mint Pw ( mivel pw alkotóitól származik ez is). az az ha nem költesz rá kurva sok real monyt akkor szarra se mész. Tuti h ott is a game pénz szerzéssel lesznek majd nagy gondok így hiába jó grafkó, hiába jó karik ha egyszerűen nem lehet pénz szerezni h meg vegyél magadnak bizonyos cuccokat és itt most alap cuccokra gondolok minimális optozással gondolom a minimális pluszzolással együtt akkor a játék szart sem ér. Kívánom ne legyen igazam és GL azoknak akik ki próbálják. Én szerintem majd csak akkor fogom ha lesz felesleges 10-20 ezreim amiket ilyen gamekre költhetek. Addig viszont maradok annál a gamenél amit eddig is toltam még pw előtt, néha alatt és most PW után is.
Még valami pls ezt ne vegye senki se sértésnek se magára.
Vissza az elejére Go down
KopiX
Admin
KopiX


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2009. May. 11.
Age : 38

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 5:20 pm

Kaptam kulcsot bounce
Már alig várom... cheers
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 10:18 am

Closed beta phase 1 begins on October 27th.
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyKedd Szept. 21, 2010 5:15 pm

ja, OB az valószínű hogy idén még nemlesz
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: -   Forsaken World - Page 4 EmptyKedd Szept. 21, 2010 8:42 am

Október 27 a jeles dátum, amikor végre elindul a Perfect World Entertainment legújabb játékának béta-szervere!

Az első teszt még korlátozott lesz és csak pár kiválasztott teszter juthat be a szerverekre, de az idő előrehaladtával egyre többen és többen csatlakozhatnak a játékhoz.
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyKedd Szept. 14, 2010 7:54 pm

haver kapott emailt tudja turő meik honlaptol és ezt irták benne Razz de majd elválik h mi lesz Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyHétf. Szept. 13, 2010 10:46 pm

hát ezt meg holhalottad?
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Szept. 12, 2010 8:16 pm

állitolag el lesz kurva a war a gameba Razz elvileg ha 1 ember lagol mindenki lagol a csatatéren Razz
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 6:30 pm

annyi amennyi eddig: állítólag ősztől jön a CB ahova majd véletlenszerűen lesznek beválogatva az emberek Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptySzer. Aug. 11, 2010 8:10 am

vmi uj infó a gamrol?
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Júl. 18, 2010 12:38 pm

majd elválik milyen lesz a FW, az elején a legtöbb embert úgyse az IM fogja érdekelni

de PWiben sem volt 1 évig semmi gift pack aztán mégis sikerült vele szétbarmolni a játékot
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Júl. 18, 2010 12:35 pm

ja csak azért item mailek között is van különbség, és nem mind1 hogy mekkora előnyhöz jut az aki fizet

nagyon jó példa erre a PW, MY-EN meg a MS és a PWi verziók IM-jei között azért igen csak nagy különbség van
MS-be egy forintot nem fizettem , mégis letudtam nyomni 1v1-be a szerverelsőt, PWibe ez lehetetlen lenne, még ha pár ezer Ft-ot fizetnék havonta akkoris

az hogy az MS miért tart ott ahol most, az nem kizárólag azért van mert kevés bevételük volt a CS shopból, már az OB kezdete is nehezen indult a rengeteg bug-al, de voltak akik sokat fektettek az IM-be és mégis ezlett a vége
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
KopiX
Admin
KopiX


Hozzászólások száma : 138
Join date : 2009. May. 11.
Age : 38

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptyVas. Júl. 18, 2010 11:28 am

Már rájöhettetek volna, hogy minden ingyenes game itemmail-re alapoz. A két szép szemünkér senki nem fog csinálni játékot, ha ezt nem tudja valaki megemészteni tessék előfizetni valami mmo-ra Razz

Forsaken World - Page 4 350275
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 EmptySzomb. Júl. 17, 2010 9:57 pm

ez 100% ígylesz

nyugati célközönség > amcsik
ők könnyedén megveszik a mountot meg a gyorsabb szárnyakat az Item Mailből, az nekik és nekünk is ugyan annyiba kerül, csak a mi fizetésünk nem annyi mint az övéké
Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Forsaken World - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Forsaken World
Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» NFS World:)
» Chrono world
» Perfect World beállítása Ubuntu Linux 10.04 alá

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: