☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Land of Chaos Online

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 11:06 pm

A mondat azt jelenti, hogy a "következő programot és a játékot nem futtathatod egyszerre". Nagy valószínűséggel ez a HackerShield. A mondat végén kéne legyen, hogy mi az a program, amit nem futtathatsz vele. Ha el tudod olvasni, hogy mi zavarja és azt leállítani, akkor már sínen vagy. De legalábbis jó úton, hogy megtudd mi a következő akadály. Smile

Tudom, ez itt nem a reklám helye, de ha vállalkozó kedvű vagy, próbáld ki League of Legendset is. A grafikája nem ennyire jó, és a játék nem ennyire összetett, de a lényeg ugyanaz és néhányan innen játszunk is vele rendszeresen. A telepítése, és ami még fontos az irányítása is jóval egyszerűbb.
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: .   Land of Chaos Online EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:37 pm

Valami 15 indítás után sikerült elolvasnom" you cannot run the following program and game simultaneously"! De a tűzfalat azt telepítéskor és kátékor kikapcsoltam. Ötlet???
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:27 am

Hát az a baj, hogy így csak vaktában lehet lövöldözni. Még ha meg tudnád nézni, hogy mi a baja... de így...

Lehet, hogy a tűzfalad szórakozik a játékkal.

Csakúgy mint néhány más MMOnál, (pl. Lineage2) el van látva a játék ilyen hekkelés, átírás stb. védelemmel, ebben az esetben HackerShield a neve. Ha pl. az installálás nem sikerült, akkor esetleg ez a program úgy érzékelheti, hogy te belepiszkáltál a kliensbe és ezért rögtön lelövi a játékot, ez okozhat ilyen jelenséget. Egy dolgot tudok ajánlani, hogy töröld le és töltsd le, telepítsd újra, de sajnos jó eséllyel ez sem fog segíteni. Olyat is ismerek, akinek pont emiatt a védelem miatt egész egyszerűen nem futott a gépén néhány hasonló játék. Csak mert. De azért reméljük a legjobbakat.

Még egyetlen ötlet: Elindítod a játékot, elszáll a hibával, amit nem látunk, ezek után:
Vezérlőpult/Felügyeleti eszközök/Eseménynapló: Alkalmazások fül
Itt valószínűleg találsz a játékkal kapcsolatos hiba bejegyzéseket, a bejegyzésen jobb gomb és Tulajdonságok.
Ha itt találsz valami érdekeset, akkor azt másold be ide. Valószínűleg ezzel sem fogunk tudni mit kezdeni, de nincs jobb ötletem. Valamint amellett, hogy ide bemásolod nekem a fórumba, próbálj esetleg a hibával kapcsolatosan keresgélni a LOCO fórumon, vagy simán a googleben.
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: -   Land of Chaos Online EmptySzer. Aug. 04, 2010 8:36 pm

Hát én is letöltöttem és úgy csináltam mindent ahogy írtátok, de ahogy elindítom a játékot kidob egy üzenetet és olyan gyorsan ledobja hogy elolvasni se tudom. Egy kis segítséget megköszönném!
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyKedd Aug. 03, 2010 9:13 pm

nekem volt CB keyem és még akkor kipróbáltam, csak nem írtam be hogy milyen Smile

a tréninget meg egy meccset letoltam de rohadtul nemjött be a WASD irányítás, több évet Dotaztam már azt szoktam meg
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyKedd Aug. 03, 2010 6:15 pm

Ma elindult az open beta.

Kicsit körülményes volt bejutnom a játékba, ha valaki kipróbálná, akkor a következőkre figyeljen:
1, Letöltöd a downloadert, az elindul, elkezdi letölteni, a kb. 2 gigás installert, de egyszercsak azt veszi észre az ember, hogy nem halad, nem csinál semmit. Megnéztem a célként megadott könyvtárat, oda letöltötte az exét (LOCO_OBT_Installer.exe. Amíg LOCO_OBT_Installer.exe.mittoménmi a neve, addig még tölti) és ennyi. A vinyón sem fogyott tovább a hely. Na ilyenkor meg kell nyomni a stop gombot, azt választani, hogy igen, jegyezze meg mit tett eddig. Ezután a letöltött LOCO_OBT_Installer.exe filet elindítod és az már szépen feltelepíti a játékot.
2, Telepítettem, regisztráltam, a honlapon be is tudok lépni, de a játék azt írja, hogy: Login failed. Na ez azért van, mert a honlapra be kell lépni az accountoddal és csak ezután elindítani a játékot (ezt a honlapon írják, megtaláltam, csak hát először nem olvastam el minden kis fület és nem volt valami triviális). Ekkor már be fog engedni. Na de az se mindegy, hogy melyik böngészővel teszed mindezt. A Firefoxba hiába léptem be, az nem nyert, az Explorer igen. Feltételezem, hogy az alapértelmezett böngésző kell neki, vagy konkrétan az Explorert szereti.


Elég igényes játéknak tűnik, de a kezelést még nem bírtam megszokni. WASD irányítás van és bal gombbal ütsz, skilleket, meg cuccokat az 1-9, F1-F12 billentyűkkel éred el és ha még ellent is akarsz váltani, akkor TAB, meg SHIFT meg jobb click minden ami kézre esik. ez egy kicsit lelohasztotta a felfedező kedvemet, de a grafika szép, a karakterek igényesek, egyet próbáltam, annak egész sok skillje van (jó én egyet se használtam, mert csak a tutorialt csináltam még végig). Ami még meglepett, hogy a LOLtól eltérően, itt mintha 3 hely lenne a herok számára és ha egyet kiválasztottál, akkor az már veled marad az idők végezetéig és maradt 2 helyed. De ezt ne vegye senki kézpénznek, aki kipróbálja, kérem írja le a tapasztalatait.
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyPént. Május 28, 2010 7:42 am

ja ezért nemakarok már énse vissszamenni PWzni, Leyome cuccait láttam legutóbb de ilyen ellen semmi esély nincs 1v1be
főleg ha még játszani is tud
PWiben meg még ennél is nagyobb különbségek vannak
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
cmuk

cmuk


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2009. May. 10.
Age : 36

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyPént. Május 28, 2010 12:36 am

hat igen.... hallod ms en nem lehet legvenni semmit ... de az agyon + olt karik ellen 1 vs 1 be nincs nagy eselyem ... duelbe megverhetek barkit ....de pk ban szinte eselytelen 11 k hps ea ellen + 10 es fegyoval... le se verem a hp jat .... mas szeron meg nagyobb kulonbsegek vannak tuti a cs shop miatt... ugy h azon sok mulik mit lehet megvenni CS shopba...
na de probat meger ..max rajovunk h az is szar:D
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyCsüt. Május 27, 2010 3:41 pm

utánaolvastam még

a játék kb. olyan mint egy felturbózott DoTA vagy League of Legends, vagy ha PWben TW-t játszanál, csak TPS irányítással célkereszttel
de valamilyen szinten a karaktert is lehet tápolni cuccokal, szal nem az a klikkelgetős, questelős fejlesztős játék

ilyennél nagy kérdés, hogy milyen a CS shop, mert ha túl nagy előnyhöz jutnak a fizetősök akkor már elvan baszva az egész
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
cmuk

cmuk


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2009. May. 10.
Age : 36

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyCsüt. Május 27, 2010 3:14 pm

hat nem rosz,, de azert PW hez nem johet kinezetre... egy probat megerhet
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online EmptyCsüt. Május 27, 2010 10:54 am

Ittvan még 1 új MMO, lehet ez is megér egy próbát
eléggé anime stílusú

LOCO - Land of Chaos Online is a next-gen MMO that features high-end graphics, a roster of thirty playable characters with unique skills and personalities, and fast-paced online combat. Whether players are tearing through minions to reach a towering boss, destroying enemy camps to clear the map of opponents, or taking on another team in a guild battle, Land of Chaos Online’s unique combination of fast Action, RPG, and tactical shooter elements is guaranteed to give gamers an online experience unlike anything they've seen before.

CB ma indul, keyt már sajnos elosztogatták az MMORPG.comon, de lehet,hogy még van valahol máshol Smile

Igazából úgyis az OB számít, már ha jó a játék.
ahogy néztem nincs karaktergenerálás hanem különböző herok közül lehet választani aztán hentelés 1000-el.

lesz egy csomó Pvp meg battlefield szerű bázisfoglalósdi meg hasonló dolgok


gépigény:
Minimum: Intel Core2 Duo Processor, 1GB Ram, GeForce 6600
Recommended: Intel Core2 Duo Processor , 2GB Ram, GeForce 7600

pár video

trailer:


karakterek:


gameplay:


screenshots:

Land of Chaos Online Screenshot_pc_land_of_chaos_online009

Land of Chaos Online Screenshot_pc_land_of_chaos_online014

Land of Chaos Online Screenshot_pc_land_of_chaos_online005

Land of Chaos Online Screenshot_pc_land_of_chaos_online001
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Land of Chaos Online Empty
TémanyitásTárgy: Re: Land of Chaos Online   Land of Chaos Online Empty

Vissza az elejére Go down
 
Land of Chaos Online
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» DC universe online
» Lord Of The Rings Online

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: