☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 League of Legends

Go down 
+3
Demon
Weeee
sgirl
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Weeee

Weeee


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. May. 17.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyPént. Szept. 02, 2011 12:26 pm

Rúnákkal általában a játék elejét szokták befolyásolni, a végére pedig az itemeken van a hangúly. Ilyen pl ha valamelyik karakter valamilyen hiányban szenved pl mana vagy armor akkor lehet olyan rúnákat. Ha jungler akkor armort kell neki. Ap karaktereknél pedig adt szoktak nekik adni hogy könyebb legyen lasthitelni.
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyPént. Aug. 26, 2011 1:16 pm

Az új felületen vettem észre az egyik csata után egy olyan számot, hogy remaining XP/IP time, vagy valami hasonló, jelenleg kerek 150 percet mutatott. Gondolom ez az, amiről itt szó volt.

Edit: csak coop után láttam, normal után nem. Ez azt jelenti, hogy - valahol jogosan - megszabják, hogy lvl 11 felett anélkül, hogy különösebben megmérettetnéd magad, vagyis normalt játszanál, napi mennyi xp/ip ütheti a markodat.
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptySzer. Aug. 24, 2011 1:28 pm

Erről semmit nem tudok, de mindkét szerveren 20 felett vagyok, régen ilyen nem volt, csak amikor a csapat létszám volt aránytalan. Én egyébként nem szoktam napi 1 coopnál többet játszani, sem heti 1 customnál. A custom tényleg csak egy teljesen új hős kipróbálására van szerintem, már ha botok ellen játszod, a coopot meg új build kipróbálására, vagy a napi +150 IPre szoktam használni, ha katasztrofális csapatokat kapok. Valamelyik nap zsinórban 3 meccsen voltak kieső játékosok. Egyikben egy 4vs5öt még meg tudtunk nyerni nehezen, aztán a következőben egy 3vs4et elvesztettünk... 3 ember esett ki egy játék alatt... Lvl 20 felett ez elég szokatlan.

Én azt tanácsolnám, hogy ne félj a normal játékoktól, mert ott lehet igazán tapasztalatot szerezni. Minél később játszol valódi emberek ellen, annál később fogsz valódi tapasztalatot szerezni a harcban, itt pedig az fontos.

Edit.: Tigris, ha lesz kedved majd Demonnal 3asban, vagy akár 4-5 fős ismerős csapattal játszani, akkor add meg nekem vagy demonnak az MSN címed légyszíves. Nekem Demon fenn van. Este 8kor általában fenn vagyok az US szerveren, de 9 körül mehetnénk néhányszor egy-egy kört. A hétvége meg nekem teljesen rapszódikus, hogy mikor vagyok fenn, ott is MSN egyeztetés fog kelleni.

Még egy Edit, mert most esett le, hogy mit írtál. Én nem tudom valaha is játszottam-e napi 6 meccsnél többet, de szerintem nem. Nem tapasztaltam ilyesmit, de akár lehet is, hogy így van.
Vissza az elejére Go down
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptySzer. Aug. 24, 2011 12:29 pm

na igen en csak par napja kezdtem most lattam h a rune-k nem real money-ert vannak hanem ip-ert, be is vasaroltam tier2 es attack speedeseket, igy most olyan 15% attackspeedet csak a rune...az miert lehet amugy h 2 battle ota 100% xp ip penalty-m van?mindegy h custom vagy coop jatekot tolok, nem kapok xp-ip-t, pedig ugyanannyian vagyunk mind2 oldalon:S

edit: na most olvastam forumon h lvl 11 felett valami 6jatek/24hours amire kapsz xp-ip-t? ez igy van?
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyKedd Aug. 23, 2011 11:58 am

Az én eddigi tapasztalatom az, hogy a rúnák és masteryk minimális előnyhöz juttatják az embereket. Jó ha van, segít, de nagyon ritka, hogy azon álljon vagy bukjon egy mérkőzés. én az EUn lvl 20 alatt nem is vettem rúnát, mert 20 alatt csak alacsony szintűeket lehet venni, közvetlenül pedig felfejleszteni olyanra, milyet én szeretnék nem lehet (a fejlesztés még mindig teljesen random, ha jól tudom). Tehát azért itt a rúnák nem igazán olyanok, mint PWben ha valaki bevásárol. Smile

A matchmaking alapból jó, tehát ha soloban mész, akkor veled kb. egy szintű és jó eséllyel nagyjából azonos tudású embereket kapsz, legalábbis az esetek jó részében. Ezt az kavarja meg, ha egy veterán kezd egy új accountot, mert akkor hiába ő a legkisebb, a tudásával nagyon tud aratni, főleg ha a megfelelő karakterek ingyenesek. Leginkább akkor szokott hatalmas tudásbeli és erőbeli eltérés lenni, amikor egyik vagy mindkét oldalon arranged csapatok vannak. Ezt te nem tudhatod előre, de beválogat melléd egy olyan 3 fős haveri társaságot, ahol az egyik 30-as ürge behozta a lvl2es haverját és a lvl 15-ös társát, na akkor a matchmaker sem tud mit kezdeni, ott aztán lesz minden lvl 1 és 30 között és a kicsik csak tátják a szájukat.

A coop mérkőzésekre 3 féle ember jár. Az első, aki pl. megunta, hogy a játékosok mindig megverik, ezért aztán ölni megy. Az ilyet nem érdeklik a társai, nem érdekli, hogy hány perc alatt nyer, de sokszor az sem, hogy nyer-e, az érdekli csak, hogy neki személy szerint sok killje legyen. Ehhez aztán vannak megfelelő hősök. A másik fajta az, aki az az napi extra IPjét össze akarja szedni, mert nincs több ideje játszani már az nap és biztosra akar menni. A harmadik - és mostanában a legritkábban látok sajnos ilyet - az, aki egy új, vagy már elfelejtett karaktert akar begyakorolni. Én az első fajtát nagyon rühelem, a másik kettővel viszont jó játszani.

Amikor az embernek kevés IPje van még, de már nagyjából tudja, hogy milyen beállítottságú, akkor érdemes gyorsan megvenni egy olcsó, de jól használható karaktert. A 450 IPsek közül nagyon sok jól használható. Master Yi és Ashe még lvl 30as csapatokban is gyakori, mindkettőt relative könnyű játszani és botok ellen nagyon jól tudnak zúzni. A mától ingyenes karakterek között kiváló tank Cho'gath, de nem feltétlenül ölésre van. Botok ölésére kiváló még Teemo, Urgot, Ryze és Veigar. Ezek közül Ryze és Veigar olyan, hogy végignyomkodod a skilljeit és ha jó sorrendben tetted ezt, akkor az ellen szinte biztos halott, ezek fél sec alatt olyan sebzést tudnak bevinni, amit max tankok élnek túl. Úgyhogy ezek kipróbálását mindenképp javaslom, ráadásul Ryze is csak 450 IP, ha esetleg megtetszik.

Vannak olyan championok, amik irreálisan erősnek tűnnek (és tényleg azok sajnos) ezek alacsony szinten nagyon előjönnek, mert ott még nem igazán erős a csapatjáték és szinte esélyed sincs egy jól játszó, erős szóló karatert legyőzni se egyedül, se mással. Ezeket később tud csak egy olyan csapat semlegesíteni, akik képesek összejátszani. Szóval ilyen extra erős karakterek lehetnek: Akali, Annie, Evelyn, Fiddle, Jax, Master Yi, Nocturne, Tryndamere, Vayne, Veigar. Nagyjából.

Az én vesszőparipám Tryndamere. Egy jó Trynd 3-4 ellenfelet leöl és közben az ember tehetetlen, mert az ultija miatt 5 másodpercig sérthetetlen, viszont ha kevés a HPja, akkor bizony hatalmasakat üt, a mai napig nem értem, hogy ezen a hősön miért nem gyengítenek végre. Dehát nem lehet minden tökéletes.
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyKedd Aug. 23, 2011 10:03 am

hát sokszor eléggé szarul válogatja össze az embereket lv20 alatti team ellen 2 lv5ös meg 2 lv30-as stb Smile én 26 vagyok most
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyKedd Aug. 23, 2011 9:27 am

EU north and east-en vagyok. Tegnap akkora fel perces lagg volt, nem tudtunk mozogni, a sajat minionok is befagytak, a botok meg persze ekozben vigan gyilkoltak minket Very Happy mondjuk szerencsere ez ritka, pvp-zni meg nem akartam ilyen alacsony szinten, foleg hogy coop vs ai-ben neha olyan tapos emberekkel dob ossze, gondolom szet vannak rune-olva, igazan elmeny lehet ezek ellen a pvp Smile
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyKedd Aug. 23, 2011 8:50 am

ha mentek játszani msnen szólhattok Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyHétf. Aug. 22, 2011 10:37 pm

Tigris, te melyik szerveren vagy? Felteszem az EUn.
Vissza az elejére Go down
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyHétf. Aug. 22, 2011 10:09 pm

enis kiprobaltam nem rossz, akkor felveszlek titeket, tomisuperstar a nickem, ja most lattam h a DOTA bajnoksag gyoztes csapata 1millio dollart nyert..bazz
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyHétf. Aug. 22, 2011 9:31 am

én EU easten néha, MrDemon néven Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyVas. Aug. 21, 2011 11:23 pm

Igen, megtalálhatsz az EU East and Nordic és az US-NA szerveren is Silivron néven, Lormax is ott van Lormax néven mindkettőn. Ellenben leginkább az amerikai szerveren szoktunk játszani, az EUra csak akkor megyünk át többnyire, ha megdöglött az amcsi. Miért?
Vissza az elejére Go down
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyVas. Aug. 21, 2011 10:55 am

Valaki még lol-ozik?
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptySzomb. Szept. 18, 2010 6:57 pm

Tegnap voltam benn, rendesen működött.
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyPént. Szept. 17, 2010 12:39 am

én szokás szerint felhúztam rajta magam és inkább nemjátszok
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyKedd Szept. 14, 2010 9:49 pm

Az EU szerver már napok óta Busy és nem tudom miért. Ilyen eddig nem volt. Fura, hogy az amerikai szerver működik (a hétvégén ott is volt azért egy fél napos vagy legalább néhány órás probléma). Remélem az EUt is helyre pofozzák rövidesen. Jó lenne melletted is zúzni kicsit megint Riel, mint anno a PWben. Smile
Vissza az elejére Go down
Riel/Szurka




Hozzászólások száma : 11
Join date : 2009. Jul. 14.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyVas. Aug. 29, 2010 11:43 am

Sziasztok!

Mivel már mástól is hallottam erről, és ti is nyomjátok, ezért kedvet kaptam hozzá.
Lancester néven nyomulok, eddig tetszik és élvezem, csak a sok béna és afk tényleg bosszantó.
Gondoltam játszom ma este egy jót, kedvem lenne hozzá, erre azt írja, hogy a server busy és a play gomb sajnos nem vált aktívra, ez gyakori?


Üdv. Sad
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyPént. Aug. 20, 2010 7:01 pm

Akkor azért nem találtalak soha Smile
Én máig üdülgettem, úgyhogy azért nem voltam sehol egy hétig.
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptySzer. Aug. 18, 2010 8:17 pm

új accal nyomom most atomtamadas néven
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptySzomb. Aug. 07, 2010 10:54 pm

a dota sokkal jobban volt balancolva mint ez a fos

én is már ott tartok hogy 4x kaptam ki egymás után, elég idegesítő
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Weeee

Weeee


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. May. 17.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptySzomb. Aug. 07, 2010 8:39 pm

Random az egész majd kikapsz 10xer. Mivel random kapod az csapatot is. Nekem pl most 8x as szériám szakadt félbe aztán nyerni se bír az ember. Ez a lol ez ilyen meg aztán a 20+ os csapatba simán berakja a szerencsétlen lvl9 est is akinek meg nyilván hiányzika mastery+ runa cuccai. Szóval ne örülj ennyire mert sorba fogsz kikapni...
Vissza az elejére Go down
sgirl

sgirl


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptySzomb. Aug. 07, 2010 8:21 am

Kezdek beleönni ^^ 1:1 felé ment a W/L rati-om köszönhetően egy 6 győzelmes sorozatnak ^^
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyVas. Aug. 01, 2010 5:03 pm

na felraktam újra a LoL-t, aki az Eu szerveren (még) játszik az vegyen fel friendsbe

MrDemon néven vagyok
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
sgirl

sgirl


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyHétf. Júl. 19, 2010 10:37 pm

Sacika írta:


Elfogadtam, akkor ott vagyok ahol te XD mien időközönként vagy?

Esténként 1-2 mecsre
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyPént. Júl. 09, 2010 4:29 pm

sgirl írta:
Sacika írta:
Aerothil írta:
Eddig csak egyszer volt olyan, hogy egyedül maradtam, de kb 20 as szint alatt elég gyakori, 10 alatt meg kifejezetten gyakori, hogy egyszerűen kilépnek, vagy megszakad a kapcsolatuk és 3-4 ember harcol 5 ellen, ami elég nehézzé teszi a nyerést. Ha ismerősökkel játszunk, akkor erre legalább kisebb az esély. Csak hát nem vagyunk elegen ahhoz, hogy kitegyünk 5 főt. Smile

Wee, ha 4X-4X az eddigi eredményed, akkor az azt jelenti, hogy nagyjából kijön a papírforma. Kb. ugyanannyit nyersz mint vesztesz, szerintem ez teljesen normális. Ha az ember balszerencsés akkor kifog rossz csapatokat és bármit csinál nem tud nyerni, sajnos ez benne van a pakliban. Én két nap alatt mentem le +12ről +4re. Sajnos vannak ilyen időszakok.

Saci, ha elmondod, hogy melyik szerveren játszol és mi az accountod neve, akkor felveszlek és néha nyomhatjuk együtt.

Demon próbálkoztál már azóta? Még mindig nem tudsz játszani?

Fogalmam sincs meik szerveren vagyok.. XDDD de amit adtál linket onnan szedtem le igy vszeg ott vagyok ahol te Very Happy
A nickem: szaymonsky
de majd felmászok msn-re és összehozzunk 1 csatát XD

Európai szerveren küldtem neked friend requestet.

Elfogadtam, akkor ott vagyok ahol te XD mien időközönként vagy?
Vissza az elejére Go down
sgirl

sgirl


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 5:20 pm

Weeee írta:


Ezt te is tudod hogy nem igaz másik játéban az ember jobban ki ismeri a többi játékost és velük játszik együtt itt meg random kapja a csapatokat meg igazából -10re állok már. egy tipp op jelenleg szerintem: yi, shaco esetleg tryn mások szerint jax is, bár szerintem jaxból több rossz van. Ha ezekkel eleget öltök a végére az atyaúristen sem állít meg. Bár a végén akkor is kell a csapat munka mert van rá esély hogy egyedül nem ölsz le 3 embert még így se. DE szerintem a legjobb op az yi aztán shaco. 0 Balance van. Távolsági karikat ha nincs elötted valami akkor megfektetnek. Aki akar játszani ezzel az barátkozzon össze valamelyik opval. Különben bukta.

Nekem 18/24-es a mutatóm és mindig más a hülye. rabbit Néha a párosítás azért elég vicces dolgokat tud összehozni
Vissza az elejére Go down
sgirl

sgirl


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. May. 10.

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 5:18 pm

Sacika írta:
Aerothil írta:
Eddig csak egyszer volt olyan, hogy egyedül maradtam, de kb 20 as szint alatt elég gyakori, 10 alatt meg kifejezetten gyakori, hogy egyszerűen kilépnek, vagy megszakad a kapcsolatuk és 3-4 ember harcol 5 ellen, ami elég nehézzé teszi a nyerést. Ha ismerősökkel játszunk, akkor erre legalább kisebb az esély. Csak hát nem vagyunk elegen ahhoz, hogy kitegyünk 5 főt. Smile

Wee, ha 4X-4X az eddigi eredményed, akkor az azt jelenti, hogy nagyjából kijön a papírforma. Kb. ugyanannyit nyersz mint vesztesz, szerintem ez teljesen normális. Ha az ember balszerencsés akkor kifog rossz csapatokat és bármit csinál nem tud nyerni, sajnos ez benne van a pakliban. Én két nap alatt mentem le +12ről +4re. Sajnos vannak ilyen időszakok.

Saci, ha elmondod, hogy melyik szerveren játszol és mi az accountod neve, akkor felveszlek és néha nyomhatjuk együtt.

Demon próbálkoztál már azóta? Még mindig nem tudsz játszani?

Fogalmam sincs meik szerveren vagyok.. XDDD de amit adtál linket onnan szedtem le igy vszeg ott vagyok ahol te Very Happy
A nickem: szaymonsky
de majd felmászok msn-re és összehozzunk 1 csatát XD

Európai szerveren küldtem neked friend requestet.
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:21 am

>.<'' nem megy ez nekem XD mind1
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:18 am

Aerothil írta:
Eddig csak egyszer volt olyan, hogy egyedül maradtam, de kb 20 as szint alatt elég gyakori, 10 alatt meg kifejezetten gyakori, hogy egyszerűen kilépnek, vagy megszakad a kapcsolatuk és 3-4 ember harcol 5 ellen, ami elég nehézzé teszi a nyerést. Ha ismerősökkel játszunk, akkor erre legalább kisebb az esély. Csak hát nem vagyunk elegen ahhoz, hogy kitegyünk 5 főt. Smile

Wee, ha 4X-4X az eddigi eredményed, akkor az azt jelenti, hogy nagyjából kijön a papírforma. Kb. ugyanannyit nyersz mint vesztesz, szerintem ez teljesen normális. Ha az ember balszerencsés akkor kifog rossz csapatokat és bármit csinál nem tud nyerni, sajnos ez benne van a pakliban. Én két nap alatt mentem le +12ről +4re. Sajnos vannak ilyen időszakok.

Saci, ha elmondod, hogy melyik szerveren játszol és mi az accountod neve, akkor felveszlek és néha nyomhatjuk együtt.

Demon próbálkoztál már azóta? Még mindig nem tudsz játszani?

Fogalmam sincs meik szerveren vagyok.. XDDD de amit adtál linket onnan szedtem le igy vszeg ott vagyok ahol te Very Happy
A nickem: szaymonsky
de majd felmászok msn-re és összehozzunk 1 csatát XD
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 9:11 am

2x küldtem el lol XD mind1


A hozzászólást Sacika összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 08, 2010 9:20 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





League of Legends Empty
TémanyitásTárgy: Re: League of Legends   League of Legends Empty

Vissza az elejére Go down
 
League of Legends
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: