☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Kingdom Heroes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Kingdom Heroes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kingdom Heroes   Kingdom Heroes EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:00 pm

edit: na igy kozel fel ev tapasztalata, mint minden mmo-ban itt is megvan az a pár hardcore arc akiknek az mmorpg az elete és horribilis vagyonokat kolt el ra, igy ezekkel az emberekkel ha talalkozik az ember war-on es nincs 10x es tuleroben akkor meghalt...de tovabbra is tartom a velemenyem ha valaki nem vasarol item mallbol az se marad le, itt nincs 5-8-10x-es xp scroll, max 2x-es es az is 1órára es 8órára...a fegyvert +10 fole vinni nem nehez..ami meg mindig fura nekem h ilyen alacsony a jatekosok szama..nemhogy magyar nincs de eu serveren war-on max 300ember ha oldokol..
Vissza az elejére Go down
cmuk

cmuk


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2009. May. 10.
Age : 36

Kingdom Heroes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kingdom Heroes   Kingdom Heroes EmptyPént. Jún. 25, 2010 12:13 am

hat nem tom , de neekme ez a video alapjan eleg furcsa gamenek tunik:D
Vissza az elejére Go down
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Kingdom Heroes Empty
TémanyitásTárgy: Kingdom Heroes   Kingdom Heroes EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 11:08 pm

na akkor ide...majd csinalok a legkozelebbirol enis videot, jah es rosszul mondtam egy heten 2x van nagy war, a tobbi nap kisebb war, minden nap tobb event, mukodik a calendar ami leirja h mikor mi lesz, egy nagyon eltalalt game, tenyleg sok mmo-val jatszottam, de ha ennek kijon a normal release vegre leforditva mindennel az klassz lesz, nomeg Aeria eloszeretettel nyit meg uj servereket, akar 6ot is egy game-nek, szoval attol nem kell felni h max lvl emberekhez csatlakozik az ember..na majd meg nyomom a toborzo szoveget:D

https://www.youtube.com/watch?v=sCgA0jZR7fo&feature=related
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kingdom Heroes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kingdom Heroes   Kingdom Heroes Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kingdom Heroes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Heroes of Three Kingdom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: