☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 battle of the immortals

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Shootgun

Shootgun


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 35
Tartózkodási hely : Debrecen

battle of the immortals Empty
TémanyitásTárgy: Re: battle of the immortals   battle of the immortals EmptySzomb. Szept. 18, 2010 8:44 pm

hali én is BOI -zok és pont a geminin Very Happy
LorK néven futok lv62 berzi Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

battle of the immortals Empty
TémanyitásTárgy: battle of the immortals   battle of the immortals EmptySzomb. Szept. 11, 2010 12:45 pm

ez is a pwi egyik gameje nekem nagyon bejön gemini serveren vagyok Very Happy dvsc néven megtalálható Very Happy

tegnap kezdtem és már megvagyok lvl 30 Very Happy
asszem 6 kaszt van de ez nem tuti Very Happy
minden kasztnak lehet pete a mobok kis százaléka lehet pet de a petekért szopni kell mivel dropolják k..... kis esélyel Razz
a peteknek vannak kül fokozatai common great amazing superb és perfect nyilván a perfect a legjobb de arra van a legkisseb esély vannak még azok a petek amiket itemekböl kell öszerakni de ezek ritkák és csak 1-1 instában esnek kis esélyel:P petekröl kb ennyit


maunt: minden kasztnak egyedi maunja van amit megkap lvl 20 1 instábol Very Happy de ezeken kivül van még kb 900 féle amit meg lehet venni Very Happy mauntot lehet pluszolni h h azt nem tom Razz m1 majd rájövök


minden napra kap az ember ingyé potit 200 hp és 200 mana potit ami kb kitart 1 napra Very Happy

plusz van dupla xp elvileg minden napra 3 óra ingyen Very Happy


nah mek visza gamelni Very Happy
majd mg irok
Vissza az elejére Go down
 
battle of the immortals
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: