☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Chanting/Casting Time

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
cmuk

cmuk


Hozzászólások száma : 284
Join date : 2009. May. 10.
Age : 36

Chanting/Casting Time Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chanting/Casting Time   Chanting/Casting Time EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:30 am

en amit latam MS en maximum:
fegyo : eventes -10% cast time
gyuruk : craftol -12%, masik -6%
nyaklanc -6%
karvedo -6%

na ez 40% ... wfen ez lehet mar eszrevheto, pve be jo lehet, de pvp be inkabb critring kell...
Vissza az elejére Go down
Horatiusroli

Horatiusroli


Hozzászólások száma : 40
Join date : 2010. Jan. 03.
Tartózkodási hely : Oroszlány

Chanting/Casting Time Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chanting/Casting Time   Chanting/Casting Time EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 5:44 pm

Lau írta:
Nem tudom szabad e írni, ha nem majd törli az illetékes. Smile
Vitába szállnék veled, mert volt papom, amit felhoztál a példádban. Érezhető a gyorsulás, na nem -3%nál, de ha magadra aggatsz még párat megéri. Nem fakeszeróról írok, mert ott ugye brutál -40casttal, meg -18chanttal jobban adtam az életet, mint maga Jézus Krisztus, de normál szerveren is a castingos cuccal sikerült életben tartani a tankot, míg anélkül nem igazán. Más kérdés hogy a PWI-re bepakolt dungi "segéd" nagyban megkönnyíti az életet, így csukott szemmel, és hátrakötözött kézzel, plusz vízbefojtva is kihealelsz egy valamirevaló tankot, talán még a valamire nem valót is.
Másik példa: 6 foxi várta a kiskutyát hogy spawnoljon. Félórája ácsorogtak, én a papommal csak besegíteni voltam, gondoltam lelövök egyet ha jön a kutya, ezzel is segítve az ismerősömnek Very Happy , megjött a kutya, minden fox eszeveszett castolásba v chantolásba (kinek mi tetszik) fogott. Ismerősöm elmondta, még felénél sem járt a "varázslásnak", mikor az egyik már rég szállt fel a rájájára, és "sry guys"-al pofánröhögött mindenkit. Megnéztük a cuccait, hát mit ne mondjak... casting /chanting lógott még a füléből is...
A másik oldal a pvp, bár ez a szero pve, így kisebb a szerepe: amikor a harcok, duelek kimenetele nüansznyi időn múlik, nem mindegy (papnál maradva) hogy beparalizálod e a rád törő warriort, és kacarászva kilövöldözöd a fogait, vagy a nüansznyi idő a warriort segíti, és a stunban halott wingelf vagy.
Számokban marha jól hangzik ez a dolog, de tapasztalva SZERINTEM igenis számít. Wink


Az tök jó, h mindenzt leírtátok... Minden szép és jó... Razz De én kíváncsi vagyok, hogy mégis hogyan tudom elérni ezt egy felszerelésemnél... Razz
Vissza az elejére Go down
Lau




Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. Jan. 07.

Chanting/Casting Time Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chanting/Casting Time   Chanting/Casting Time EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 5:05 am

Nem tudom szabad e írni, ha nem majd törli az illetékes. Smile
Vitába szállnék veled, mert volt papom, amit felhoztál a példádban. Érezhető a gyorsulás, na nem -3%nál, de ha magadra aggatsz még párat megéri. Nem fakeszeróról írok, mert ott ugye brutál -40casttal, meg -18chanttal jobban adtam az életet, mint maga Jézus Krisztus, de normál szerveren is a castingos cuccal sikerült életben tartani a tankot, míg anélkül nem igazán. Más kérdés hogy a PWI-re bepakolt dungi "segéd" nagyban megkönnyíti az életet, így csukott szemmel, és hátrakötözött kézzel, plusz vízbefojtva is kihealelsz egy valamirevaló tankot, talán még a valamire nem valót is.
Másik példa: 6 foxi várta a kiskutyát hogy spawnoljon. Félórája ácsorogtak, én a papommal csak besegíteni voltam, gondoltam lelövök egyet ha jön a kutya, ezzel is segítve az ismerősömnek Very Happy , megjött a kutya, minden fox eszeveszett castolásba v chantolásba (kinek mi tetszik) fogott. Ismerősöm elmondta, még felénél sem járt a "varázslásnak", mikor az egyik már rég szállt fel a rájájára, és "sry guys"-al pofánröhögött mindenkit. Megnéztük a cuccait, hát mit ne mondjak... casting /chanting lógott még a füléből is...
A másik oldal a pvp, bár ez a szero pve, így kisebb a szerepe: amikor a harcok, duelek kimenetele nüansznyi időn múlik, nem mindegy (papnál maradva) hogy beparalizálod e a rád törő warriort, és kacarászva kilövöldözöd a fogait, vagy a nüansznyi idő a warriort segíti, és a stunban halott wingelf vagy.
Számokban marha jól hangzik ez a dolog, de tapasztalva SZERINTEM igenis számít. Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chanting/Casting Time Empty
TémanyitásTárgy: Chanting/Casting Time   Chanting/Casting Time EmptyVas. Júl. 05, 2009 2:26 am

Mivel én sem igazán értettem, így utánajártam ennek. Már csak a -x% casting time-os felszerelések miatt is.

Tehát, mi is az a Chanting Time?
Ez az előkészítési idő. Alul a kék sáv teljesen feltöltődik.

Casting Time:
Elsütési idő. Miután felkészült, elsül a skill, a feltöltődött kék sáv csak a casting time lejárta után tűnik el.

Egy teljes skill tehát chanting + casting time összegéből áll.

Skill példák.
EP-vel tudom demonstrálni:

Plume Quill:
chanting time: 1.5 sec, ezalatt felhúzza az íjat és feltöltődik alul a kék sáv.
casting time: 1 sec. ekkor lövi el, és ellövés után eltűnik a kék sáv.

Galactic Storm:
chanting time: 4 sec, amíg köröz a karral
casting time: 1.5 sec amikor behajlítja a térdeit és lecsapnak a villámok.

Na most mi ebből a tanúság? A casting time egyébként is kevés, többnyire csak 1 vagy 1.5 sec.
A -x% casting time nem ad sokat. -3% másodpercből 0.97 másodpercet csinálna. Ez gyakorlatilag észrevehetetlen.
Na most ha összeszedünk mondjuk összesen -20% casting time-ot, akkor is 0.8 sec lenne 1 helyett ami megint csak észlelhetetlen. Egy Galactic Storm esetén 4+1.5 helyett 4+1.2 lenne, ami 5.5 helyett 5.2! Ez ebben az esetben szűk 6%-os gyorsulás.

Tanúság: NEM ÉRI MEG Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Chanting/Casting Time Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chanting/Casting Time   Chanting/Casting Time Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chanting/Casting Time
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Leírások, Tippek-
Ugrás: