☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Jelentkezés a guildba

Go down 
+2
Aerothil
Demon
6 posters
SzerzőÜzenet
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: -   Jelentkezés a guildba EmptyKedd Júl. 27, 2010 4:26 pm

Settings et hogy lehet kikapcsolni? Mert nem tudok semit eladni meg satöbi????
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: -   Jelentkezés a guildba EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:59 pm

Mit ajánlatok egy Human blademaster a pontok elosztására?
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 8:36 pm

demon megadta a pwi linket Very Happy
Vissza az elejére Go down
Weeee

Weeee


Hozzászólások száma : 119
Join date : 2009. May. 17.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 7:26 pm

Ő az ms klienst szedte le. Hiába fog pwi regisztrálni, ahhoz a pwi klienst kéne letölteni. Ms-en már nincsen magyar klán.
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: .   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 7:01 pm

Már regeltem dragan26 néven és most jöt le a játék de szerintem csak holnap játszok mert minyá mennem kel melózni:(
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:56 pm

http://pwi.perfectworld.com akkor ide még regisztrálnod kell a ragging tde szerveren vagyunk megtalálhatóak
én Killswitc néven /Killswitc igy tudsz pm-et küldeni
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: -   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:52 pm

A human warrior on gondolkodok de nem találtam itt semmilyen leírást nem tudsz valamit?
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: -   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:50 pm

Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:21 pm

honan szedted le?
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: -   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 6:05 pm

Nem ezt szedtem le de megpróbálom ezt, köszönöm a segítséget.
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 5:37 pm

szia

pedig nemkéne hogy ezt írja ki

innen szedted?: http://pwi.perfectworld.com/download

torrentről érdemes szedni, utána ha lentvan akkor kicsomagolod és install.exe-vel telepíted
egyébként data3 file nincs is a telepítő könyvtárban
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: -   Jelentkezés a guildba EmptyHétf. Júl. 26, 2010 12:47 pm

Sziasztok leszedtem a játékot már két féle progi -val és a telepítéskor mindig azt írja hogy a data3 mal probléma van és ezért nem lehet telepíteni mit lehet csinálni ilyenkor??? Elöre is kösz a segitséget
Vissza az elejére Go down
dome
Admin



Hozzászólások száma : 270
Join date : 2009. May. 11.
Age : 39
Tartózkodási hely : Tahi

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyVas. Júl. 19, 2009 9:53 pm

a hozzászólásod alatt közvetlen:

Aerothil írta:
Ez a fórum a PW-MS (http://www.perfectworld.ms) Wodan szerverén az Imperial guild fóruma.


Az Oracle az a malájziai egyik szerver. Egy nagy bibi van vele, hogy a pinged az egekben lehet. De minket az európai szerveren lehet megtalálni ott is a pvp szerveren, de lásd az idézett hozzászólást.

Itt a Wodanon viszont az MS (Multilanguage Service) féle klienssel tudsz játszani, a maláj verzió nem jó ide, szóval ehhez le kell töltened az MS verziójú klienst!

Amúgy várunk Szeretettel!

Postolj ide, ha esetleg ezen a szerveren játszol!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyVas. Júl. 19, 2009 7:12 pm

Sziasztok!

Szeretnék jelentkezni a guildbe .

Játszok az Oracle szerveren kb 3napja Smile nem igen értem még mi merre hány méter.

Wow voltam sokáig igen komoly Hc klánokban játszotam már szóval mmorpg játék fogalma nem ismeretlen Smile

Viszont nemtudom milyen szerveren talállak meg titeket ?!

Ebben szeretnék némi segítséget kérni !!

Válaszotokat előre is köszönöm!

Resurrect
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyPént. Jún. 05, 2009 12:16 am

Ez a fórum a PW-MS (http://www.perfectworld.ms) Wodan szerverén az Imperial guild fóruma.

Minden magyart szívesen látunk! Ha valaki jelentkezni szeretne, keressen meg engem Aerothil néven (kis és nagy betű különbség számít!), gyakorlatilag minden este elérhető vagyok. Ha nem vagyok online, akkor bármely captain vagy commander (Coldivine, ColdShot, Duty, Kyel_, Lormax, nori, Pie_HUN, Szelep, Storm1, Viktor) szintén be tudja venni a guildbe az illetőt. Ha megadja a pontos nevét itt, akkor mi is néha meg fogunk próbálni rá írni és felvenni ha megtaláljuk.

Tudtommal az egyetlen nagyobb méretű magyar guild vagyunk a szerveren.

Egyelőre gyakorlatilag minden guilddel jó, vagy semleges kapcsolatban vagyunk, leszámítva azokat, akik véletlenszerűen ölnek mindenkit, aki szembejön (ilyen volt a ||RAGE||, de mostanra úgy tűnik ők is lenyugodtak). Épp ezért, komoly indok nélkül tilos játékost ölni! Ha valaki megtámad, akkor a nevét és guildjét jelezd felénk, hogy tudjuk ki az, aki veszélyt jelenthet, valamint beszélhessünk a guildje vezetőivel. Ha valaki ok nélkül támad guildünk egy tagjára, az onnantól szabadpréda, vagyis a guild bármely tagja bosszút állhat rajta, sőt erre bátorítok mindenkit. Az ilyenek listáját ide a fórumra is ki szoktuk írni (KoS topic).

Ez egy csapatjáték, ezért alapvető, hogy bossokban, magasabb szinten pedig a cuccok megszerzésében segítsük egymást, ezzel eddig nem is volt gond soha.

Ha bárki szeretne csatlakozni, akkor jelentkezzen itt, vagy keressen meg egy tagot a játékban.
Vissza az elejére Go down
Aerothil
Admin
Aerothil


Hozzászólások száma : 260
Join date : 2009. May. 10.

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptySzer. Jún. 03, 2009 7:20 pm

Szia!

Elnézést a késői válaszért. Más is írhatott volna. Razz

Természetesen várunk szeretettel! Általában este 8 után megtalálsz Aerothil néven. (Kis és nagy betű különbség számít!) Írd ide légyszíves a karaktered pontos nevét és akkor én is keresni foglak. Napközben is, ha meglátsz bárki Imperial guildbelit, ha szólsz neki valaki bevesz a guildbe.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyKedd Jún. 02, 2009 8:01 pm

Sziasztok szeretnék csatlakozni a klánhoz. Igaz még csak most töltöttem csak le a játékot és csak ismerkedő fázisban vagyok. Szivesen játszanék 1 jó hangulatú csapatban.

Mivel sajnos folyamatos 3 műszakban dolgozok ezért nem mindig tudok online lenni.

MMO-kal való ismereteim: majd 4 évig wow-oztam amit sajnos a munkám miatt abba kellett hagynom, emellett RF online-oztam 1 kicsitt amig ment a hivatalos szerver.

Remélem beléphetek hozzátok.

Üdv
Mzoleex
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba EmptyVas. Május 10, 2009 7:28 pm

aki szeretne csatlakozni az ide írjon
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Jelentkezés a guildba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jelentkezés a guildba   Jelentkezés a guildba Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jelentkezés a guildba
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Egyéb-
Ugrás: