☆Imperial guild | Perfect World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


üdv az ☆Imperial Guild oldalán
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Forsaken World

Go down 
+12
Dennis
Sacika
TigerOfHell
dragan26
KopiX
Pie_HUN
Horatiusroli
HUN
gyrmur
Zolee
cmuk
Demon
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyHétf. Május 24, 2010 8:46 am

First topic message reminder :

A Perfect World Entertainment új játéka. Állítólag jó lesz Smile

lesz EU időzónára beállított szerverük is , én biztos kipróbálom

hogy mikor lesz OB arról nemtaláltam semmi infot, itt a hivatalos oldaluk: http://fw.perfectworld.com

beta key meg itt: http://www.freemmogamer.com/2010/05/forsaken-world-beta-key-giveaway-and.html

annak akit érdekel Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net

SzerzőÜzenet
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 11:18 pm

Nem túl sok kapaszkodót adtál a válaszhoz: konfig? OS? Hivatalos fórumon nézted? Kérdezted?

Így vakon erre tippelnék:
a Data Execution Prevention -nál add a kivételekhez a jaték meg a patcher exe -jét... reboot és próbáld újra.... lehet nem kell reboot ... nem tudom....
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 8:02 pm

Ezt irja ki: Unexpected software error occured. Please submit error report. Thank you.
És nem tudok vele mit teni???? Ötlet???
Vissza az elejére Go down
dragan26




Hozzászólások száma : 18
Join date : 2010. Jul. 26.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 4:50 pm

Sziasztok hát elvileg 2011,01,12 töl beléphetek de amikor elindítom nekem kidob egy Report Bugs ablakot és nem enged azon tovább, mit kel csinálni most segíthetne valaki???? Előre is köszönöm!
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 10:36 am

Demon írta:
najó én kise akarom mostmár próbálni Smile


nah ezt tökéletesen megértem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:47 am

najó én kise akarom mostmár próbálni Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 4:28 am

easytigris írta:
nekem kb fél óráig tartott mire meguntam:D a grafika nem jött be a dinamika egyszóval fos, az ugrás annyira elcseszett..na jó ha nem is fél óra de max egy óra után kiábrándul belőle az ember sztem..nomeg usa server, sztem lagol is rendesen..a karaktergenerálás egy kalap szar, ha tank akarsz lenni akkor egy elbaszott kőember lehetsz csak..száz szónak is egy a vége, sztem béna game és nem értdemelte meg a nagy várakozást..ha valakinek bejött plz jelezze es ossza meg velem h mi benne jó plz! ja és BÚÉK


hat meg probalgattam a tobbi karit de egy rakas szar az egesz szal jo lesz az uninstall neki Very Happy 1-2 dolog uj annyi tetszett benne de ha mar pw csinalja akk. a grafikanak alapnak kene lennie h, jo legyen de nem az Very Happy tiszta wow szal meg az ob is gaz lesz... ez sztem nem fog bejonni a pwinek
Vissza az elejére Go down
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyVas. Jan. 02, 2011 8:15 pm

nekem kb fél óráig tartott mire meguntam:D a grafika nem jött be a dinamika egyszóval fos, az ugrás annyira elcseszett..na jó ha nem is fél óra de max egy óra után kiábrándul belőle az ember sztem..nomeg usa server, sztem lagol is rendesen..a karaktergenerálás egy kalap szar, ha tank akarsz lenni akkor egy elbaszott kőember lehetsz csak..száz szónak is egy a vége, sztem béna game és nem értdemelte meg a nagy várakozást..ha valakinek bejött plz jelezze es ossza meg velem h mi benne jó plz! ja és BÚÉK
Vissza az elejére Go down
Zolee




Hozzászólások száma : 82
Join date : 2009. May. 12.
Age : 38

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 29, 2010 11:49 am

Jah en is megklaptam a kulcsot tobb mint egy hete.
Jatszodtam par napot.
Szerintem 4 nap alatt fellehet vinni a karit lv 40re ami mostanig a max.
Engem se izgat annyira mint amikor kezdtem a PW t. Eddig eleg felre sikerult, mondjuk van benne tobb plussz dolog de nem annyira jott be, lehet az is hogy meg nagyon az elejen van a jatek, de mig kijon a rendes valtozat kell varni Smile).
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 3:58 pm

hun írta:
jah kimaradt 1 gondolat Razz azt meg le sze szarta h felvettem a grafot maradt ugyanolyan fos mint gyárilag Razz

Hát igen vannak hiányoságok nem is kicsik Smile nekem adja meg de látvan ezeket a dolgokat énis ott fogom hagyni jó lehet be lehet tudni annak h. cb azt majd az ob másabb lesz na mind1 kiderül Smile
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:24 pm

jah kimaradt 1 gondolat Razz azt meg le sze szarta h felvettem a grafot maradt ugyanolyan fos mint gyárilag Razz
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:07 pm

jó akkor ez ennyi Smile
a PW szintű karaktergenerálást már alapvető dolognak tartottam volna pl.
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 8:46 pm

Hát nincs az a fíling, ami a PW -nél volt: nap-nap után el kellett indítanom, csinálni néhány küldit, grindelni 1 órácskát. Ettől még játszanék inkább PW -t, ha lenne EU szeró. Nem fogom rágni az öklöm, hogy ez vagy a Dio3. Egyelőre nézegetem hátha észre veszek benne valamit, pl nézegetem a bárdot.
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 8:43 pm

nah akkor kicsit a gameröl Very Happy

ami jól megvan csinve az a robot pilota és kb ennyi az faszán kikerüli az akadályokat.


am szar: az h felhúztam a kindred asat lvl 10-re és 1 kurva stat pontot nem engedet leosztani meg 9-en kapsz vmi elitet levertem a hp-ját kb 60%-ra és ennyi manám volt poti seho mert minek, a blacksmith baszik fegyvert árulni és grindnél 1 kurva gondob kellet nyomogatni Razz jó kezdtem 1 human wr-t nah hát az kurva nagy fail az a kari azt is felhúztam vagy lvl 6-ra de mienk???? 2 skillje volt 1 stun amit nem lehet nyomogatni ha közel a mob AKKOR MI FASZNAK VAN??????? meg 1 atack :p meg vmi szar aoe amit kb 6 percenként lehet eltolni Razz



karakter generálás: hát a veriálási lehetöségek száma erösen közelit a 0-hoz van vagy 6-8 hajszerkezet de mind gane Razz meg aszineket lehet állitgatni kb a többit nem nézegettem annyira de olyan nagy választási lehetöséget nem láttam sehol Razz



ui: ha valamit kihagytam szoljatok XD
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 7:11 pm

hun írta:
kiprobáltam a gamet Sac akkjával hát röviden a véleményem a game-röl: ez 1 rakás szar


persze ez egyedi és szubjektiv de nekem nagyon nem jött be Razz

A többiek is írhatnátok véleményt. Am pont ma írt nekem valaki egy hasonlót aki szintén kapott kulcsot,
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 4:42 pm

kiprobáltam a gamet Sac akkjával hát röviden a véleményem a game-röl: ez 1 rakás szar


persze ez egyedi és szubjektiv de nekem nagyon nem jött be Razz
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 1:54 pm

jó már nektek h mehettek nekem még mindig basznak levelet küldeni Razz
Vissza az elejére Go down
Sacika




Hozzászólások száma : 61
Join date : 2009. Sep. 19.
Age : 33
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 1:11 pm

easytigris írta:
en is tegnap kaptam h phase 2 -re jo vagyok..le is kaptam a klienst, meg 5perc es kiprobalom..na mindjart editelek is h milyen, de lehet h csak holnap lesz lelki erom irni:D

Na tiszta jók vagyunk ha már oda is irtam itt meg alapból téma Very Happy kiváncsi vagyok beenged-e vagy várjak még jövőre h. beengedjen XD
Vissza az elejére Go down
easytigris

easytigris


Hozzászólások száma : 128
Join date : 2009. Sep. 02.
Age : 42
Tartózkodási hely : bp

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 11:18 pm

en is tegnap kaptam h phase 2 -re jo vagyok..le is kaptam a klienst, meg 5perc es kiprobalom..na mindjart editelek is h milyen, de lehet h csak holnap lesz lelki erom irni:D
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 11:06 pm

azis valami Very Happy grat
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
gyrmur

gyrmur


Hozzászólások száma : 103
Join date : 2009. Jun. 21.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyKedd Dec. 21, 2010 9:57 pm

Tegnap ilyen levelet kaptam:

Congratulations! Your account has now been activated for the second phase of Forsaken World's Closed Beta.

Most, hogy majd egy hónapja nem foglalkozom a dologgal, kisorsolnak... érdekes...
Vissza az elejére Go down
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyVas. Dec. 12, 2010 12:55 pm

sgirl írta:
"Congratulations!

You have been selected for the Forsaken World beta. "

Mennyit kell majd várni?


nekem még mindig basznak küldeni levelet Razz
Vissza az elejére Go down
sgirl

sgirl


Hozzászólások száma : 70
Join date : 2009. May. 10.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyVas. Dec. 12, 2010 9:15 am

"Congratulations!

You have been selected for the Forsaken World beta. "

Mennyit kell majd várni?
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyPént. Dec. 03, 2010 6:30 pm

Dennis írta:
Demon írta:
jó neked hogy ilyen jó munkahelyed van itthon
nekem fos, ráadásul minimálbérért szóval nincs nagyon miért maradni.

megvan amugy hovamegyek, január az biztos, majd ha napra pontosan tudom és a szerződés is megjött akkor írok róla bővebben Smile

Hát minimálbérért nem is éri meg itthon maradni!
Mindegy akkor hogy az ember hol végzi a "szar" munkát. Általában ha van egy jó szakmád azt kint megfizetik, de diplomával diplomás állásra szinte esélytelen vagy. Arra ott a sok angol! Bár most már ők is mindent kezdenek bevállalni. Sok barátom még kint van és ők mesélték hogy 2 utcaseprő munkára 200 jelentkező volt. Az nem is meglepő de 50 angol volt kb. A válság őket is keményen érintette amiről csak kint hallani igazán. (pl Írország hogy járt most) Muszáj nekik is most már minden szart elvállalni ha nem akarnak éhen halni.
Nekem meg csak szerencsém volt itthon hogy az angolt jól megtanultam kint, itthon meg tudom kamatoztatni. Na meg elismerték a diplomám mint szakirányú végzettség!
Bár őszintén 2-3 mondatot használok ha külföldivel találkozom.
Esetleg meg se kell szólalnom mert az egyenruhám mindent elárul. Very Happy

Sok sikert! Wink

thx
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Dennis




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Nov. 26.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyPént. Dec. 03, 2010 3:25 pm

Demon írta:
jó neked hogy ilyen jó munkahelyed van itthon
nekem fos, ráadásul minimálbérért szóval nincs nagyon miért maradni.

megvan amugy hovamegyek, január az biztos, majd ha napra pontosan tudom és a szerződés is megjött akkor írok róla bővebben Smile

Hát minimálbérért nem is éri meg itthon maradni!
Mindegy akkor hogy az ember hol végzi a "szar" munkát. Általában ha van egy jó szakmád azt kint megfizetik, de diplomával diplomás állásra szinte esélytelen vagy. Arra ott a sok angol! Bár most már ők is mindent kezdenek bevállalni. Sok barátom még kint van és ők mesélték hogy 2 utcaseprő munkára 200 jelentkező volt. Az nem is meglepő de 50 angol volt kb. A válság őket is keményen érintette amiről csak kint hallani igazán. (pl Írország hogy járt most) Muszáj nekik is most már minden szart elvállalni ha nem akarnak éhen halni.
Nekem meg csak szerencsém volt itthon hogy az angolt jól megtanultam kint, itthon meg tudom kamatoztatni. Na meg elismerték a diplomám mint szakirányú végzettség!
Bár őszintén 2-3 mondatot használok ha külföldivel találkozom.
Esetleg meg se kell szólalnom mert az egyenruhám mindent elárul. Very Happy

Sok sikert! Wink
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 02, 2010 3:02 pm

jó neked hogy ilyen jó munkahelyed van itthon
nekem fos, ráadásul minimálbérért szval nincs nagyon miért maradni.

megvan amugy hovamegyek, január az biztos, majd ha napra pontosan tudom és a szerződés is megjött akkor írok róla bővebben Smile
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Dennis




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Nov. 26.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyVas. Nov. 28, 2010 2:40 pm

Demon írta:
hun: azt már szerintem nemis fogsz, mert nekemis basztak írni, majd a phase 3 Smile

de amugy januárba én megyek angliába melózni és az első pár hónapba biztos nemlesz sok időm a gépelőtt ülni, úgyhogy én nagy CBzést már nemigen tervezek.

Sose mond hogy soha. Very Happy Én amikor kint voltam 2008-ban már aznap PW malájon fent voltam éjszaka!!! Wink
Igaz hogy később volt olyan ház ahol laktam és nem volt net!
Most mész ki.....hú az bátor dolog ha nem munkára mész, én már csak tudom. Laughing Bár nem panaszkodom jó volt hetente új munkába állni, szó nélkül lelépni ha a főnök köcsögölt vagy lenézet mint általában aki nem angol! Mondjuk az utolsó munkahelyem az király volt, napi 3 óra kertészkedés egy angol nemesi családnál London belvárosában és annyi pénzt kaptam mint más 12 óra munkáért. De aki volt kint azt tudja te mindig csak egy koszos bevándorló maradsz. A párom magán iskolában (Hillingdon St' Hellen College)volt tanár asszisztens ahol csak angol gazdag gyerekek voltak! (ritkaság ahol native-ok vannak Very Happy ) Lényeg hogy amit lehet elérte kint mint magyar de ott mielőtt rendes tanár lett volna szóltak hogy bocsi de a bevándorlókat nem szeretjük. Maradj angol seggnyaló, mosogató, kukás, utcaseprő, ezt szeretjük ha kitörnél azt nagyon nem! Sajnos ez a való világ kint ezt nem árt tudni!
De azóta nem idegesít mert bőven keresek itthon is annyit mint kint, jó lenne az orra alá dörgölni pár kékvérű pöcsnek aki kint csicskának nézet, főleg a sok pakinak!!! Twisted Evil

Elnézést de azóta is mérges vagyok pár emberre, azt leszámítva szerettünk kint élni, jó cidert inni, pub-ozni Ealing-ben vagy Arsenal meccsre járni!
Vissza az elejére Go down
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 10:43 pm

hun: azt már szerintem nemis fogsz, mert nekemis basztak írni, majd a phase 3 Smile

de amugy januárba én megyek angliába melózni és az első pár hónapba biztos nemlesz sok időm a gépelőtt ülni, úgyhogy én nagy CBzést már nemigen tervezek.
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
Demon
Admin
Demon


Hozzászólások száma : 591
Join date : 2009. Apr. 05.
Age : 37
Tartózkodási hely : Békéscsaba

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 10:35 pm

Dennis írta:
Sziasztok!

Új tag vagyok!
Röviden bemutatkozom ide mert FW-el játszom jelenleg is. Very Happy

Rövid PW-s múltal kezdeném hátha akad ismerős!
Na a PW malájon kezdtem 2007-2008 fele. DennisHUN vagy ilyesmi neveken. Guildjaim ott: NoMads, Fusion, Voyage, Fugitieves stb. Onnan sok magyar barátom lett, és együtt átmentünk a PWI-re. A Lost City-ben kezdtünk kb. 50-60 magyarral a HolyHell guildben. Később mindenki AxeGang-os lett. Aztán voltak érdekes dolgok és szétszéledtünk. Én Conquest-es lettem akikel az egész térképet uraltuk a végén. Na itt abbahagytam jó időre. Smile
Később a Dreamweawer szerveren voltam magyar guildokban. Nevükre nem emlékszem. Smile Meg voltam a Sanctuary-n is magyarban de passz mi volt a neve nem ragadtak meg nagyon. Very Happy De ez az Aquincum név rémlik mintha ott játszottam volna ott is egy kis ideig. Laughing

Na pár név akikkel toltam több szerveren is, aki magára ismer sikítson.Smile

Neutrino, Sikallat,Switokcki, Opra, Szeszil, HUNdex, Eryndis, Bullfrog, Geszer, Diablo, barkoo, Attiladan, saska, Python, Sziporka, CoXx, HUN/Angel, szajmoka, TerrorEP, nyuszi, IceShild,

Ezen kívül voltam még kb. 20 MMO-ban hosszabb-rövidebb ideig még azokat nem sorolnám fel.

Na megyek megnézem FW-zem még egy kicsit inkább minthogy szétgépeljem a kezem itt.

jocolor

üdv

nemvagy olyan ismeretlen mert GS fórumon szoktalak látni Smile

A felsorolt emberek közül kb. a felét ismertem PWből, még a malájon énis a Fusionba kezdtem aztán azt abbahagytam és jött az MS, ott volt az Imperial nevű guildunk, televoltunk jófej emberekkel, voltak területeink meg még sokminden más is sunny
ez a fórum is a guild fórumnak indult, de sajnos az MS már a bezárása előtt 1 évvel is csak haldoklott így volt aki teljesen abbahagyta a PW-t, a többség átment a PWire mikor kijött a tideborn és az új szerver (ebből lett az Aquincum) meg volt aki a PW-MS bezárásáig ottmaradt.

Hát aztán a PWi-n sem tarott sokáig a dolog, másnak a nevében nemakarok beszélni, hogy miért hagyta abba, de engem eléggé zavartak a cash shoppal magukat szinte halhatatlanra gyúró emberkék, ezért abbahagytam azt is.

FWre meg nemtudom mennyien leszünk, majd elválik. Jó neked hogy kaptál kulcsot, mi nemvagyunk ilyen szerencsések Mad
Vissza az elejére Go down
https://imperialclan.hungarianforum.net
HUN

HUN


Hozzászólások száma : 239
Join date : 2009. May. 12.
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 9:51 pm

én vagyok az egyetlen aki még nem kapott levelet?



ui.: ez már kezdi felbaszni az agyamat Razz
Vissza az elejére Go down
Dennis




Hozzászólások száma : 3
Join date : 2010. Nov. 26.

Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 EmptyPént. Nov. 26, 2010 5:49 pm

Sziasztok!

Új tag vagyok!
Röviden bemutatkozom ide mert FW-el játszom jelenleg is. Very Happy

Rövid PW-s múltal kezdeném hátha akad ismerős!
Na a PW malájon kezdtem 2007-2008 fele. DennisHUN vagy ilyesmi neveken. Guildjaim ott: NoMads, Fusion, Voyage, Fugitieves stb. Onnan sok magyar barátom lett, és együtt átmentünk a PWI-re. A Lost City-ben kezdtünk kb. 50-60 magyarral a HolyHell guildben. Később mindenki AxeGang-os lett. Aztán voltak érdekes dolgok és szétszéledtünk. Én Conquest-es lettem akikel az egész térképet uraltuk a végén. Na itt abbahagytam jó időre. Smile
Később a Dreamweawer szerveren voltam magyar guildokban. Nevükre nem emlékszem. Smile Meg voltam a Sanctuary-n is magyarban de passz mi volt a neve nem ragadtak meg nagyon. Very Happy De ez az Aquincum név rémlik mintha ott játszottam volna ott is egy kis ideig. Laughing

Na pár név akikkel toltam több szerveren is, aki magára ismer sikítson.Smile

Neutrino, Sikallat,Switokcki, Opra, Szeszil, HUNdex, Eryndis, Bullfrog, Geszer, Diablo, barkoo, Attiladan, saska, Python, Sziporka, CoXx, HUN/Angel, szajmoka, TerrorEP, nyuszi, IceShild,

Ezen kívül voltam még kb. 20 MMO-ban hosszabb-rövidebb ideig még azokat nem sorolnám fel.

Na megyek megnézem FW-zem még egy kicsit inkább minthogy szétgépeljem a kezem itt.

jocolor
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Forsaken World - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Forsaken World   Forsaken World - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Forsaken World
Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» NFS World:)
» Chrono world
» Perfect World beállítása Ubuntu Linux 10.04 alá

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
☆Imperial guild | Perfect World :: Más MMORPG-k-
Ugrás: